Zotter Schokoladen Bio Balleros - "Karamelizirani gorski mandlji", 100 g

Hrustljavi karamelizirani mandlji v mlečni čokoladi

€ 7,49

(€ 74,90 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 100 g

Na zalogi je samo še 7 kosov

Dostava do petek, 2. oktober, v kolikor naročite do dne sreda do 23:59 ure .

Hlajena pošiljka: Za hlajene pošiljke se obračunajo dodatni stroški pošiljanja v vrednosti € 4,90 na naročilo.
Dodatne informacije

Lastnosti in prednosti

  • divji gorski mandlji bio kakovosti
  • z bio gorskim mlekom iz Tirolske
  • nežno topljiva čokolada in hrustljava sredica

Pogosto naročeno skupaj z Zotter Schokoladen Bio Balleros - "Hrustljavo sadje", 100 g

Zotter Schokoladen Bio Balleros - "Karamelizirani gorski mandlji", 100 g € 7,49 (€ 74,90 / kg)
Zotter Schokoladen Bio Balleros - "Hrustljavo sadje", 100 g € 6,79 (€ 67,90 / kg)
Skupna cena: € 14,28
Opis

Karamelizirani gorski mandlji so kakovostna poslastica za vse, ki cenijo trajnostno pridelavo. Divji bio gorski mandlji izvirajo iz pravične trgovine ter imajo intenziven in pristen okus.

Mandlji se najprej posušijo s pomočjo okolju prijazne sončne energije, nato pa se nežno prepražijo in karamelizirajo. Obdaja jih mlečna čokolada s 50 % kakava in bio gorskim mlekom iz Tirolske. Intenzivni okus mandljev se lepo dopolnjuje s kremastimi alpskimi notami čokolade ter poskrbi za nežno topljiv in hkrati hrustljav prigrizek.

Št. izd.: XPI-ZSM-19087
Vsebina: 100 g
EAN: 9006403086062
Št.-Proizvajalca: 19087
Znamka: Zotter Schokoladen
Zvezna dežela: Štajerska
Lahko vsebuje sledi: A - gluten, E - arašidi, H - oreščki, N - sezamova semena
Navodila za shranjevanje: hranite na hladnem, suhem mestu, ter zaščiteno pred svetlobo
Pečat odobritve in certifikati: Ekološka oznaka EU / zunaj EU
Sestavine

trsni sladkor[2], 24 % mandlji[2], Kakavova masa[2], Kakavovo maslo[2], Polnovredno mleko v prahu[1], Posneto mleko v prahu[1], Prevleka[1] (Glukosesirup[1]), stabilizator (Gummi Arabicum[1], sončnično olje[1]), sončnično olje[1], Emulgator (sojin lecitin[1]), Stroki vanilije v prahu[2], Kamena sol, 50 % najmanj kakava v temni mlečni čokoladi[1]

  1. iz nadzorovanega ekološkega kmetijstva
  2. iz pravične trgovine, skupni delež pravične trgovine: 86 % / iz nadzorovanega ekološkega kmetijstva
Hranilna vrednost
Hranilna vrednost na 100 g
energijska vrednost 2441 / 583 kj / kcal
maščobe 41 g
  od tega nasičene maščobne kisline 18 g
ogljikovi hidrati 40 g
  od tega sladkor 34 g
beljakovine 8,7 g
Sol 0,16 g
Pravne informacije
Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Avstrija, www.zotter.at

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Zotter Schokoladen Bio Balleros - "Karamelizirani gorski mandlji"

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder