Zotter Schokoladen Bio Choco Nougat - Mandlji, 130 g

Za peko, pripravo pralin in krašenje sladic

€ 5,69

(€ 43,77 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 130 g

Na zalogi je samo še 5 kosov

Dostava do četrtek, 1. oktober, v kolikor naročite do dne torek do 23:59 ure .

Hlajena pošiljka: Za hlajene pošiljke se obračunajo dodatni stroški pošiljanja v vrednosti € 4,90 na naročilo.
Dodatne informacije

Lastnosti in prednosti

  • oreškast okus
  • sladkano s surovim in polnovrednim trsnim sladkorjem
  • oplemeniteno s pravo vaniljo

Pogosto naročeno skupaj z Zotter Schokoladen Bio Balleros - "Hrustljavo sadje", 100 g

Zotter Schokoladen Bio Choco Nougat - Mandlji, 130 g € 5,69 (€ 43,77 / kg)
Zotter Schokoladen Bio Balleros - "Hrustljavo sadje", 100 g € 6,79 (€ 67,90 / kg)
Skupna cena: € 12,48
Opis

Fini nugat je izdelan z aromatičnim bio gorskim mlekom. Praženi mandlji razvijejo svojo polno aromo, prava vanilja ter surovi in polnovredni trsni sladkor pa zaokrožijo okus. Idealen je za peko, pripravo pralin in krašenje sladic.

Št. izd.: XPI-ZSM-18001
Vsebina: 130 g
EAN: 9006403070009
Št.-Proizvajalca: 18001
Znamka: Zotter Schokoladen
Lastnosti izdelka: Brez glutena, Brez alkohola
Zvezna dežela: Štajerska
Lahko vsebuje sledi: E - arašidi, H - oreščki, N - sezamova semena
Navodila za shranjevanje: hranite na hladnem in suhem
Okus: oreškast, sladek/sladkoben
Pečat odobritve in certifikati: Ekološka oznaka EU / zunaj EU
Sestavine

trsni sladkor[3], 31 % Mandlji[1], Kakavovo maslo[3], Polnovredno mleko v prahu[1], Posneto mleko v prahu[1], Sladka sirotka v prahu[1], trsni sladkor[3], sojin lecitin (E322)[2], Stroki vanilije v prahu[1], Kamena sol, Cvetovi vrtnice[1], Cimet[3], Limona v prahu[1] (koncentrat limoninega soka[1], koruzni škrob[1], sladkor[1])

  1. iz nadzorovanega ekološkega kmetijstva
  2. emulgator / iz nadzorovanega ekološkega kmetijstva
  3. iz pravične trgovine, skupni delež pravične trgovine: 58 % / iz nadzorovanega ekološkega kmetijstva

Lahko vsebuje sledi vseh vrst oreščkov, arašidov in sezama.

Hranilna vrednost
Hranilna vrednost na 100 g
energijska vrednost 2424 / 579 kj / kcal
maščobe 40 g
  od tega nasičene maščobne kisline 17 g
ogljikovi hidrati 43 g
  od tega sladkor 43 g
beljakovine 8,7 g
Sol 0,14 g
Pravne informacije
Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Avstrija, www.zotter.at

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Zotter Schokoladen Bio Choco Nougat - Mandlji

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder