Zotter Schokoladen Bio čokolada - "Lepo, da ste tukaj!", 20 g

Malinove sanje v temni čokoladi

€ 1,89 € 1,99 -5%

(€ 94,50 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 20 g

Na zalogi

Dostava do sreda, 30. september, v kolikor naročite do dne ponedeljek do 23:59 ure .

Hlajena pošiljka: Za hlajene pošiljke se obračunajo dodatni stroški pošiljanja v vrednosti € 4,90 na naročilo.
Dodatne informacije

Lastnosti in prednosti

  • sadno rožnati malinov ganache
  • osvežujoče kiselkast okus
  • obliv iz temne čokolade

Pogosto naročeno skupaj z Zotter Schokoladen Bio Balleros - "Krokantne praline", 100 g

Zotter Schokoladen Bio čokolada - "Lepo, da ste tukaj!", 20 g € 1,89 (€ 94,50 / kg)
Zotter Schokoladen Bio Balleros - "Krokantne praline", 100 g € 6,79 (€ 67,90 / kg)
Skupna cena: € 8,68
Opis

Zotterjeva kreacija združuje privlačen videz in intenziven okus jagodičevja.

V notranjosti je sadno rožnati malinov ganache, katerega barva in pristen okus izvirata povsem naravno iz malin. Osvežujoče kiselkasti nadev obdaja tanka plast bele čokolade, celotno kreacijo pa plemenita temna čokolada s 70 % kakava.

Št. izd.: XPI-ZSM-18933
Vsebina: 20 g
EAN: 9006403086536
Št.-Proizvajalca: 18933
Znamka: Zotter Schokoladen
Zvezna dežela: Štajerska
Lahko vsebuje sledi: A - gluten, C - jajca, E - arašidi, H - oreščki, N - sezamova semena
Navodila za shranjevanje: hranite na hladnem, suhem mestu, ter zaščiteno pred svetlobo
Pečat odobritve in certifikati: Ekološka oznaka EU / zunaj EU
Sestavine

trsni sladkor[2], Kakavovo maslo[2], Kakavova masa[2], 9 % sredica malin[1], invertni sladkorni sirup[1], 4 % zamrznjene posušene maline[1], Posneto mleko v prahu[1], Polnomastno mleko[1], 2 % Maline v prahu[1], Polnovredno mleko v prahu[1], glukozni sirup[1], Emulgator (sojin lecitin[1]), Sladka sirotka v prahu[1], liofilizirane borovnice[1], trsni sladkor[2], Limona v prahu[1] (koncentrat limoninega soka[1], koruzni škrob[1], sladkor[1]), Stroki vanilije v prahu[2], Kamena sol, Cimet[2], 70 % minimalna vsebnost kakava v rubin čokoladi[1]

  1. iz nadzorovanega ekološkega kmetijstva
  2. iz pravične trgovine, skupni delež pravične trgovine 70 % / iz nadzorovanega ekološkega kmetijstva
Hranilna vrednost
Hranilna vrednost na 100 g
energijska vrednost 2068 / 494 kj / kcal
maščobe 33 g
  od tega nasičene maščobne kisline 20 g
ogljikovi hidrati 41 g
  od tega sladkor 38 g
beljakovine 5 g
Sol 0,12 g
Pravne informacije
Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Avstrija, www.zotter.at

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Zotter Schokoladen Bio čokolada - "Lepo, da ste tukaj!"