Zotter Schokoladen Bio čokolada - "Mak in češnje", 70 g

Mlečna čokolada s 50 % kakava

€ 4,29

(€ 61,29 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 70 g

Na zalogi je samo še 9 kosov

Dostava do četrtek, 1. oktober, v kolikor naročite do dne torek do 23:59 ure .

Hlajena pošiljka: Za hlajene pošiljke se obračunajo dodatni stroški pošiljanja v vrednosti € 4,90 na naročilo.
Dodatne informacije

Lastnosti in prednosti

  • ročno izdelana
  • nadev iz mandljevega nugata
  • karamelizirani modri mak

Pogosto naročeno skupaj z Zotter Schokoladen Bio čokolada "seme modrega maka", 70 g

Zotter Schokoladen Bio čokolada - "Mak in češnje", 70 g € 4,29 (€ 61,29 / kg)
Zotter Schokoladen Bio čokolada "seme modrega maka", 70 g € 4,29 (€ 61,29 / kg)
Skupna cena: € 8,58
Opis

Ročno izdelana mlečna čokolada s 50 % kakava vsebuje dve plasti. Spodaj je sadna plast vloženih češenj, češnjeve kuverture, marcipana in vanilje. Zgoraj je mandljev nugat z belo čokolado in karameliziranim modrim makom.

Št. izd.: XPI-ZSM-16629
Vsebina: 70 g
EAN: 9006403069935
Št.-Proizvajalca: 16629
Znamka: Zotter Schokoladen
Lastnosti izdelka: Brez glutena
Zvezna dežela: Štajerska
Lahko vsebuje sledi: A - gluten, C - jajca, E - arašidi, H - oreščki, N - sezamova semena
Navodila za shranjevanje: hranite na hladnem, suhem mestu, ter zaščiteno pred svetlobo
Okus: sadni, mlečna čokolada
Pečat odobritve in certifikati: Ekološka oznaka EU / zunaj EU
Sestavine

trsni sladkor[3], Kakavovo maslo[3], Kakavova masa[3], Mandlji[1], moder mak[1], Višnja[1], Polnovredno mleko v prahu[1], glukozni sirup[1], Posneto mleko v prahu[1], koncentrat višnje[1], posušene češnje[1], Marcipan[1] (Mandlji[1], sladkor[1], invertni sladkorni sirup[1]), Sladka sirotka v prahu[1], maslo[1], trsni sladkor[3], sojin lecitin (E322)[2], Limona v prahu[1] (koncentrat limoninega soka[1], koruzni škrob[1], sladkor[1]), Kamena sol, Stroki vanilije v prahu[3], grenko mandljevo olje[1], Cvetovi vrtnice[1], Cimet[3], 50 % najmanj kakava v temni mlečni čokoladi

  1. iz nadzorovanega ekološkega kmetijstva
  2. emulgator / iz nadzorovanega ekološkega kmetijstva
  3. iz pravične trgovine, skupni delež pravične trgovine: 62 % / iz nadzorovanega ekološkega kmetijstva

Lahko vsebuje sledi oreščkov vseh vrst, arašidov, jajc, sezama in glutena.

Hranilna vrednost
Hranilna vrednost na 100 g
energijska vrednost 2240 / 535 kj / kcal
maščobe 36 g
  od tega nasičene maščobne kisline 18 g
ogljikovi hidrati 43 g
  od tega sladkor 38 g
beljakovine 8,3 g
Sol 0,15 g
Pravne informacije
Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Avstrija, www.zotter.at

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Zotter Schokoladen Bio čokolada - "Mak in češnje"

5,0 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
2 (100%)
4 Zvezdice
0 (0%)
3 Zvezdice
0 (0%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
0 (0%)

2 oceni

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder