Zotter Schokoladen Bio čokolada - "Pozdrav z Gradiščanskega", 70 g

Ročno izdelana poslastica brez glutena

€ 4,69

(€ 67,00 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 70 g

Na zalogi je samo še 5 kosov

Dostava do četrtek, 1. oktober, v kolikor naročite do dne torek do 23:59 ure .

Hlajena pošiljka: Za hlajene pošiljke se obračunajo dodatni stroški pošiljanja v vrednosti € 4,90 na naročilo.
Dodatne informacije

Lastnosti in prednosti

  • v temni čokoladi
  • sadni slivov ganache
  • vsebuje alkohol

Pogosto naročeno skupaj z Austria Mozartkugeln Čokoladne praline, 16 kosov (264 g)

Zotter Schokoladen Bio čokolada - "Pozdrav z Gradiščanskega", 70 g € 4,69 (€ 67,00 / kg)
Austria Mozartkugeln Čokoladne praline, 16 kosov (264 g) € 6,29 (€ 23,83 / kg)
Skupna cena: € 10,98
Opis

Slivovo žganje, starano v hrastovem sodu, daje čokoladi poseben značaj.
Združeno je s čokoladnim ganachejem iz mlečne in temne čokolade ter oplemeniteno z domačim slivovim pirejem. Tako nastane aromatičen sadno-čokoladni nadev.
Vse skupaj obdaja temna čokolada s 70 % kakava, ki poskrbi za prijetno trpko noto.

Opomba:
Čokolada vsebuje alkohol.

Št. izd.: XPI-ZSM-16635
Vsebina: 70 g
EAN: 9006403071679
Št.-Proizvajalca: 16635
Znamka: Zotter Schokoladen
Lastnosti izdelka: Brez glutena, Vsebuje alkohol
Zvezna dežela: Štajerska
Lahko vsebuje sledi: A - gluten, C - jajca, E - arašidi, H - oreščki, N - sezamova semena
Navodila za shranjevanje: hranite na hladnem, suhem mestu, ter zaščiteno pred svetlobo
Okus: sadno-sladek, čokoladni, temna čokolada
Pečat odobritve in certifikati: Ekološka oznaka EU / zunaj EU
Sestavine

Kakavova masa[1], trsni sladkor[1], Kakavovo maslo[1], Polnomastno mleko[2], glukozni sirup[2], slivovo žganje[2], Polnovredno mleko v prahu[2], Posneto mleko v prahu[2], Kamena sol, Emulgator (sojin lecitin (E322)[2]), Stroki vanilije v prahu[1]

  1. iz pravične trgovine, skupni delež pravične trgovine 76 % / iz nadzorovanega ekološkega kmetijstva
  2. iz nadzorovanega ekološkega kmetijstva

Kakav (kakavova masa in kakavovo maslo): najmanj 70 % v temni čokoladi. Polnomastno mleko v prahu tirolskih ekoloških gorskih kmetij "Bio vom Berg". Lahko vsebuje sledi oreščkov vseh vrst, arašidov, jajc, sezama in glutena.

Hranilna vrednost
Hranilna vrednost na 100 g
energijska vrednost 2106 / 503 kj / kcal
maščobe 33 g
  od tega nasičene maščobne kisline 21 g
ogljikovi hidrati 36 g
  od tega sladkor 30 g
beljakovine 6,6 g
Sol 0,24 g
Pravne informacije
Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Avstrija, www.zotter.at

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Zotter Schokoladen Bio čokolada - "Pozdrav z Gradiščanskega"

4,0 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
0 (0%)
4 Zvezdice
1 (100%)
3 Zvezdice
0 (0%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
0 (0%)

1 ocena

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder