Zotter Schokoladen Bio čokolada - "Slastni pozdravi iz Zgornje Avstrije", 70 g

Z visokim deležem kakava

€ 3,86 € 4,29 -10%

(€ 55,14 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 70 g

Na zalogi sta samo še 2 kosa

Dostava do torek, 6. oktober, v kolikor naročite do dne nedelja do 23:59 ure .

Lastnosti in prednosti

  • v ekstra temni mlečni čokoladi
  • slasten lešnikov nugat
  • z veliko koščki različnih oreščkov

Pogosto naročeno skupaj z Zotter Schokoladen Bio Balleros - "Krokantne praline", 100 g

Zotter Schokoladen Bio čokolada - "Slastni pozdravi iz Zgornje Avstrije", 70 g € 3,86 (€ 55,14 / kg)
Zotter Schokoladen Bio Balleros - "Krokantne praline", 100 g € 6,11 (€ 61,10 / kg)
Skupna cena: € 9,97
Opis

Ekstra temna mlečna čokolada s 60 % kakava je polna oreškastega okusa.
Nežno topljiv lešnikov nugat iz temno praženih lešnikov in čistega kakavovega masla obdaja hrustljave koščke lešnikov, mandljev in indijskih oreščkov. Cimet in fina vanilja popolno zaokrožita kreacijo.

Št. izd.: XPI-ZSM-16638
Vsebina: 70 g
EAN: 9006403071730
Št.-Proizvajalca: 16638
Znamka: Zotter Schokoladen
Lastnosti izdelka: Brez glutena
Zvezna dežela: Štajerska
Lahko vsebuje sledi: A - gluten, C - jajca, E - arašidi, H - oreščki, N - sezamova semena
Navodila za shranjevanje: hranite na hladnem, suhem mestu, ter zaščiteno pred svetlobo
Okus: mlečna čokolada, oreškast, čokoladni, sladek/sladkoben
Pečat odobritve in certifikati: Ekološka oznaka EU / zunaj EU
Sestavine

trsni sladkor[2], 20 % lešniki[2], Kakavova masa[2], Kakavovo maslo[2], Polnovredno mleko v prahu[1], 6 % Mandlji[1], 6 % indijski oreščki[2], maslo[1], Posneto mleko v prahu[1], Emulgator (sojin lecitin (E322)[1]), trsni sladkor[2], Kamena sol, Stroki vanilije v prahu[2], Cimet[2], Kardamom[1], Pristen zvezdast janež[1]

  1. iz nadzorovanega ekološkega kmetijstva
  2. iz pravične trgovine, skupni delež pravične trgovine: 86 % / iz nadzorovanega ekološkega kmetijstva

Kakav (kakavova masa in kakavovo maslo): najmanj 60 % v ekstra temni mlečni čokoladi. Polnomastno mleko v prahu tirolskih ekoloških gorskih kmetij "Bio vom Berg". Lahko vsebuje sledi oreščkov vseh vrst, arašidov, jajc, sezama in glutena.

Hranilna vrednost
Hranilna vrednost na 100 g
energijska vrednost 2445 / 584 kj / kcal
maščobe 44 g
  od tega nasičene maščobne kisline 18 g
ogljikovi hidrati 38 g
  od tega sladkor 33 g
beljakovine 9,6 g
Sol 0,2 g
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Avstrija, www.zotter.at

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Zotter Schokoladen Bio čokolada - "Slastni pozdravi iz Zgornje Avstrije"