Zotter Schokoladen Bio "Čokolada vas osrečuje", 70 g
Nebeško mehka in polnjena z marcipanom
€ 4,29
(€ 61,29 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- rafinirano s krhkim medenim orehom
- z mandljevim nougatom
- sladkano z medom
Opis
Ta čokolada zapeljuje s plastjo mandljev-marcipana in plastjo čokolade. Očara tudi z nežno topljivim mandljevim nugatom, nekaj bele čokolade in medenim oreškastim krokantom!
| Št. izd.: | XPI-ZSM-16983 |
|---|---|
| Vsebina: | 70 g |
| EAN: | 9006403083306 |
| Št.-Proizvajalca: | 16983 |
| Znamka: | Zotter Schokoladen |
| Lastnosti izdelka: | BIO |
| Zvezna dežela: | Štajerska |
| Lahko vsebuje sledi: | A - gluten, C - jajca, E - arašidi, H - oreščki, N - sezamova semena |
| Navodila za shranjevanje: | hranite na hladnem, suhem mestu, ter zaščiteno pred svetlobo |
| Pečat odobritve in certifikati: | Ekološka oznaka EU / zunaj EU, Fair |
Sestavine
trsni sladkor[2], Kakavova masa[2], 15 % mandlji[1], maslo[1], Kakavovo maslo[2], sladka smetana[1], invertni sladkorni sirup[1], Polnovredno mleko v prahu[1], Polnomastno mleko[1], trsni sladkor[2], 0,4 % Kamena sol, Posneto mleko v prahu[1], 0,3 % Fleur de Sel, Emulgator (sojin lecitin[1]), koncentrat limoninega soka[1], ingver v prahu[1], Stroki vanilije v prahu
- iz nadzorovane ekološke pridelave
- iz pravične trgovine, delež pravične trgovine skupaj: 56 % / iz kontroliranega ekološkega kmetijstva
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 2361 / 564 kj / kcal |
| maščobe | 41 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 20 g |
| ogljikovi hidrati | 41 g |
| od tega sladkor | 37 g |
| beljakovine | 7,3 g |
| Sol | 0,7 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Avstrija, www.zotter.at |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Zotter Schokoladen Bio "Čokolada vas osrečuje"
| 5 Zvezdic | | 1 | (50%) |
|---|---|---|---|
| 4 Zvezdice | | 1 | (50%) |
| 3 Zvezdice | | 0 | (0%) |
| 2 Zvezdici | | 0 | (0%) |
| 1 Zvezdica | | 0 | (0%) |
2 oceni
- Brez recenzij.
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 6.000 izdelkov