Zotter Schokoladen Bio čokolada Genüsse - Fruit Crunch, 70 g

Osvežujoči, barviti in hrustljavi sadni konfeti

€ 4,99

(€ 71,29 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 70 g

Na zalogi je samo še 5 kosov

Dostava do ponedeljek, 5. oktober, v kolikor naročite do dne četrtek do 23:59 ure .

Lastnosti in prednosti

  • bela čokolada z limonino noto
  • tri vrste pisanega hrustljavega sadja
  • naravne barve iz sadja in jagodičevja

Pogosto naročeno skupaj z Zotter Schokoladen Bio Balleros - "Krokantne praline", 100 g

Zotter Schokoladen Bio čokolada Genüsse - Fruit Crunch, 70 g € 4,99 (€ 71,29 / kg)
Zotter Schokoladen Bio Balleros - "Krokantne praline", 100 g € 6,79 (€ 67,90 / kg)
Skupna cena: € 11,78
Opis

Sladka bela čokolada je oplemenitena z osvežujočo limonino kuverturo in posuta s pisanimi sadnimi kroglicami.

Mešanica vsebuje liofilizirane jagode v rožnati jagodni kuverturi, koščke pasijonke v sončno rumeni kuverturi iz pasijonke ter borovnice v temno modri borovničevi kuverturi. Živahne barve izvirajo povsem naravno iz uporabljenega sadja in jagodičevja.

Št. izd.: XPI-ZSM-125834
Vsebina: 70 g
EAN: 9006403087069
Št.-Proizvajalca: 125834
Znamka: Zotter Schokoladen
Zvezna dežela: Štajerska
Lahko vsebuje sledi: A - gluten, E - arašidi, H - oreščki, N - sezamova semena
Navodila za shranjevanje: hranite na hladnem, suhem mestu, ter zaščiteno pred svetlobo
Pečat odobritve in certifikati: Ekološka oznaka EU / zunaj EU
Sestavine

trsni sladkor[2], Kakavovo maslo[2], Polnovredno mleko v prahu[1], Posneto mleko v prahu[1], Sladka sirotka v prahu[1], liofilizirana pasijonka[1] (1 % maltodekstrin[1], koncentrat soka iz pasijonke[1]), 1 % liofilizirane borovnice[1], 1 % liofilizirane jagode[1], Limona v prahu[1] (1 % koncentrat limoninega soka[1], koruzni škrob[1], sladkor[1]), trsni sladkor[2], Posneti mlečni jogurt v prahu[1], 0,4 % liofilizirane jagode[1], Emulgator (sojin lecitin[1]), Prevleka[1] (Glukosesirup[1], stabilizator (Gummi Arabicum[1]), sončnično olje[1]), Stroki vanilije v prahu[2], Kamena sol, kurkuma (Curcuma longa)[1], Cimet[2]

  1. iz nadzorovanega ekološkega kmetijstva
  2. iz pravične trgovine, skupni delež pravične trgovine: 75 % / iz nadzorovanega ekološkega kmetijstva
Hranilna vrednost
Hranilna vrednost na 100 g
energijska vrednost 2441 / 583 kj / kcal
maščobe 39 g
  od tega nasičene maščobne kisline 23 g
ogljikovi hidrati 51 g
  od tega sladkor 49 g
beljakovine 5,7 g
Sol 0,24 g
Pravne informacije
Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Avstrija, www.zotter.at

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Zotter Schokoladen Bio čokolada Genüsse - Fruit Crunch

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder