Haas Vaníliás cukor, 40 g

Finom aroma süteményekhez, krémekhez és péksüteményekhez

424 Ft 450 Ft -6%

(10.600 Ft / kg, 27% áfával - Szállítási díjak )

Tartalom: 40 g

raktáron

Kiszállítás október 01., csütörtök-ig, amennyiben kedd 23:59-ig rendel.

Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 22.000 Ft-tól
Szállítás és kézbesítés - További információk

Tulajdonságok és előnyök

  • Nagy- és kis kiszerelés
  • Finom íz édesítő hatással
  • Ideális süteményekhez, desszertekhez és italokhoz

Gyakran együtt vásárolt a Haas Puding, Mogyoró (111 g) termékkel

Haas Vaníliás cukor, 40 g 424 Ft (10.600 Ft / kg)
Haas Puding, Mogyoró (111 g) 830 Ft (7.477 Ft / kg)
Teljes összeg: 1.254 Ft
Leírás

Ez az összetevő kellemes vaníliaízzel gazdagítja az édes süteményeket és a finom desszerteket. A kiadós nagy kiszerelés tökéletes választás családok és mindazok számára, akik rendszeresen sütnek. Így a készlet mindig elegendő marad a spontán sütési ötletek megvalósításához. A finom por sütemények, torták, krémek és meleg italok ízesítésére is alkalmas, és tradicionális ízt kölcsönöz az otthoni konyha finomságainak.

Cikkszám: XPI-EDH-10100160
Tartalom: 40 g
EAN: 90444517
Gyártói szám: 10100160
Márka: Haas
Termékjellemzők: Vegán, Vegetáriánus
Tartomány: Felső-Ausztria
Tárolási megjegyzés: Hűvös, száraz és fénytől védve tárolandó
Összetevők

cukor, aroma

Tápérték
Tápérték Mennyiség
energia tartalom / energia 1650 / 394 kj / kcal
zsír 0 g
  ebből telített zsírsavak 0 g
szénhidrát 99 g
  ebből cukor 98 g
fehérje 0 g
só 0 g
Jogi információk
Felelős élelmiszeripari vállalat: Ed. Haas Austria GmbH, Eduard-Haas-Straße 25, 4050, Traun, Ausztria, www.weltvonhaas.at

Hasonló termékek

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vásárlói vélemények

Vásárlói vélemény magyar nyelven: Haas Vaníliás cukor

Kapcsolódó termékek

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder