Vulcano Diófilé, 250 g
Dióolajjal finomítva
9.090 Ft
(36.360 Ft / kg, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Finom, diós íz
- Dióolajjal finomítva
Leírás
Dióval és dióolajjal finomított sertés szűzpecsenye. Nagyon finoman diós íz.
Keskeny sötétvörös húsdarab, fekete fűszerekkel.
| Cikkszám: | XPI-VULC-190 |
|---|---|
| Tartalom: | 250 g |
| EAN: | 9120009821909 |
| Gyártói szám: | 190 |
| Márka: | Vulcano |
| Termékjellemzők: | Gluténmentes, Laktózmentes |
| Tartomány: | Stájerország |
| Nyomokban tartalmaz: | H - Diófélék, M - Mustár |
| Tárolási megjegyzés: | Hűvös, száraz és fénytől védve tárolandó, Felbontás után hűtve tárolandó és néhány napon belül elfogyasztandó |
| Általános információ: | A feltüntetett súly változhat |
Összetevők
sertéshús, dió, 1 % dióolaj, nem jódozott só, fűszer, cukor, glükóz, nátrium-nitrit[1], füst
- tartósítószer
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 921 / 220 kj / kcal |
| zsír | 7,7 g |
| ebből telített zsírsavak | 3,3 g |
| szénhidrát | 1 g |
| ebből cukor | 1 g |
| fehérje | 37 g |
| só | 5,1 g |
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | Vulcano, Auersbach 26, 8330, Feldbach, Ausztria, www.vulcano.at |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Vulcano Diófilé
Magazinunkból:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 22.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 5.350 termék