Wiberg Currywurst szósz, 740 g
A klasszikus a büféből
2.060 Ft
(2.784 Ft / kg, 27% áfával
-
Wiberg
Burger & Sandwich szósz
A tökéletes párosítás
2.950 Ft(3.933 Ft / kg) -
Wiberg
Currywurst szósz
A klasszikus a büféből
2.060 Ft(2.784 Ft / kg) -
Wiberg
Smoked Honey BBQ szósz
A kulináris tábortűz romantikájához
3.760 Ft(4.424 Ft / kg) -
Wiberg
Sweet & Sour szósz
Wok- és szószos ételek alapja
2.910 Ft(3.638 Ft / kg) -
Wiberg
Sweet & Spicy BBQ szósz
Az ananász, a sárgabarack és a chili harmonikus kombinációja
3.760 Ft(4.700 Ft / kg) -
Wiberg
Teriyaki szósz
A japán klasszikus a szószok között
3.880 Ft(4.850 Ft / kg) -
Wiberg
Thai-Chili szósz
Délkelet-Ázsia élvezete otthon
3.560 Ft(4.623 Ft / kg) -
Wiberg
Tropical BBQ szósz
Egzotikus gyümölcsös jegyek találkozása a kiadós grillalkotásokkal
3.760 Ft(4.700 Ft / kg)
Tulajdonságok és előnyök
- Édes paradicsomszósz
- A legfinomabb curry ízzel
- Fűszeres-édes
Leírás
A WIBERG Currywurst szósszal a fűszeres, intenzív curry összetevők eredeti ízélményére számíthat. Paradicsom alapú, válogatott fűszerekkel finomítva. A szósz melegen és hidegen is jó ízű, ezért nagyon népszerű mártogatósként.
- Currywursthoz és sült ételekhez
- Mártogatóshoz
- Burgerekhez és wrapekhez
- Pikáns ragukhoz
| Cikkszám: | XWI-WOW-224552 |
|---|---|
| Tartalom: | 740 g |
| EAN: | 9002540813363 |
| Gyártói szám: | 224552 |
| Márka: | Wiberg |
| Termékjellemzők: | Vegán, Vegetáriánus, Ízfokozó nélkül, Pálmaolaj mentes |
| Tárolási megjegyzés: | Felbontás után hűtve tárolandó és néhány napon belül elfogyasztandó |
Összetevők
paradicsompüré, ivóvíz, cukor, almaszósz (alma, citromsav), invert cukorszirup, keményítő, borpárlat ecet, só, curry, kálium-szorbát
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 628 / 150 kj / kcal |
| zsír | 0 g |
| ebből telített zsírsavak | 0 g |
| szénhidrát | 36 g |
| ebből cukor | 33 g |
| fehérje | 1 g |
| só | 2,1 g |
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Wiberg Currywurst szósz
Magazinunkból:
From Austria felfedezése:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 22.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 5.350 termék