Wiberg Rustikal dekoráció, fűszerkeverék, 440 g
Színes és ízletes fűszeres dekoráció befejezésként
9.300 Ft
(21.136 Ft / kg, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Fűszeres, színes variáció
- Többek között paprikával, borssal és korianderrel
- Ideális szendvicskrémekhez
Leírás
Ezt a dekoratív és ízletes fűszerkeveréket a bors és a koriander jellemzi. A paprika és a hagyma édes hangsúlyai tökéletesen kiegészítik az ízprofilt. Színes és ízgazdag.
- Szendvicskrémekhez és terrine-ekhez.
| Cikkszám: | XPI-WB-195831 |
|---|---|
| Tartalom: | 440 g |
| EAN: | 9002540820026 |
| Gyártói szám: | 195831 |
| Márka: | Wiberg |
| Termékjellemzők: | Vegán, Vegetáriánus, Ízfokozó nélkül, Pálmaolaj mentes |
| Tárolási megjegyzés: | Szárazon tárolandó |
Összetevők
paprika, bors, koriander, petrezselyem, hagyma, kömény
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 1306 / 312 kj / kcal |
| zsír | 6,7 g |
| ebből telített zsírsavak | 0,7 g |
| szénhidrát | 35 g |
| ebből cukor | 31 g |
| fehérje | 14 g |
| só | 0,12 g |
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | WIBERG NovaTaste, Adolf.Schemel-Str. 9, 5020, Salzburg, Ausztria, www.wiberg.eu/de |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Wiberg Rustikal dekoráció, fűszerkeverék
Magazinunkból:
From Austria felfedezése:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 22.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 5.350 termék