Wiberg Sweet & Spicy BBQ szósz, 800 g
Az ananász, a sárgabarack és a chili harmonikus kombinációja
3.420 Ft
(4.275 Ft / kg, 27% áfával
-
Wiberg
Sweet & Sour szósz
Wok- és szószos ételek alapja
2.650 Ft(3.313 Ft / kg) -
Wiberg
Sweet & Spicy BBQ szósz
Az ananász, a sárgabarack és a chili harmonikus kombinációja
3.420 Ft(4.275 Ft / kg) -
Wiberg
Thai-Chili szósz
Délkelet-Ázsia élvezete otthon
3.240 Ft(4.208 Ft / kg) -
Wiberg
Tropical BBQ szósz
Egzotikus gyümölcsös jegyek találkozása a kiadós grillalkotásokkal
3.420 Ft(4.275 Ft / kg)
Tulajdonságok és előnyök
- Ideális grillezéshez és ázsiai ételekhez
- Gyümölcsös, csípős íz
- Ízfokozó nélkül
Hasonló termékek
Leírás
Sárgabarack, ananász és chili keveréke kiváló szószt alkot gyümölcsös, fűszeres aromával.
- Mártogatóshoz
- Grillezett ételek finomításához
- Halhoz és tenger gyümölcseihez
- A kreatív ázsia konyhához
| Cikkszám: | XWI-WOW-209536 |
|---|---|
| Tartalom: | 800 g |
| EAN: | 9002540812267 |
| Gyártói szám: | 209536 |
| Márka: | Wiberg |
| Termékjellemzők: | Ízfokozó nélkül |
| Tárolási megjegyzés: | Felbontás után hűtve tárolandó és néhány napon belül elfogyasztandó |
Összetevők
ivóvíz, sárgabarack lekvár (sárgabarack, cukor, glükóz-fruktóz szirup, savanyítószer [citromsav]), pektin zselésítőszer (pektin), antioxidánsszer (aszkorbinsav (300e)), ananászlé koncentrátum, fűszer kivonat, módosított keményítő, nádcukor, borpárlat ecet, paradicsompüré, kristály-natúrsó, szárított szójaszósz (SZÓJABAB, BÚZA, só, maltodextrin), fűszer, savanyítószer (citromsav)
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 582 / 139 kj / kcal |
| zsír | 0 g |
| ebből telített zsírsavak | 0 g |
| szénhidrát | 33 g |
| ebből cukor | 29 g |
| fehérje | 0 g |
| só | 0,91 g |
Kapcsolódó termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Wiberg Sweet & Spicy BBQ szósz
Magazinunkból:
From Austria felfedezése:
Újdonságok:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 22.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 5.300 termék