Wiberg Thai-Chili szósz, 770 g
Délkelet-Ázsia élvezete otthon
3.240 Ft
(4.208 Ft / kg, 27% áfával
-
Wiberg
Sweet & Sour szósz
Wok- és szószos ételek alapja
2.650 Ft(3.313 Ft / kg) -
Wiberg
Sweet & Spicy BBQ szósz
Az ananász, a sárgabarack és a chili harmonikus kombinációja
3.420 Ft(4.275 Ft / kg) -
Wiberg
Thai-Chili szósz
Délkelet-Ázsia élvezete otthon
3.240 Ft(4.208 Ft / kg) -
Wiberg
Tropical BBQ szósz
Egzotikus gyümölcsös jegyek találkozása a kiadós grillalkotásokkal
3.420 Ft(4.275 Ft / kg)
Tulajdonságok és előnyök
- Friss, csípős, fűszeres
- Gyömbér, chili és citromfű
- Wok- és szószos ételek
Hasonló termékek
Leírás
Alap a thai konyha jellegzetes fűszeres jegyeivel. A WIBERG thai-chili stílusú szósza Délkelet-Ázsia konyháját hozza egyenesen otthonába. Élvezze a gyömbér és a chili intenzív és fűszeres árnyalatait, citromfűvel kiegészítve.
- Fűszerszószként
- Wok- és szószos ételek alapjaként
- Hideg mártogatósokhoz
- Pácoláshoz és befejezéshez
Adagolás:
Pl. 50-70 g szósz 150 g zöldséghez.
| Cikkszám: | XWI-WOW-224559 |
|---|---|
| Tartalom: | 770 g |
| EAN: | 9002540064604 |
| Gyártói szám: | 224559 |
| Márka: | Wiberg |
| Termékjellemzők: | Vegán, Vegetáriánus, Ízfokozó nélkül, Pálmaolaj mentes |
| Tárolási megjegyzés: | Felbontás után hűtve tárolandó és néhány napon belül elfogyasztandó |
Összetevők
ivóvíz, cukor, szemcsés húsleves (fűszer, só, napraforgóolaj), módosított keményítő, fokhagyma, szárított szójaszósz (SZÓJABAB, BÚZA, só, maltodextrin), gyömbér, borpárlat ecet, étkezési só, ananászlé koncentrátum, rizsliszt, chilli, citromfű, citromlé por, fűszer kivonat, tartósítószer (kálium-szorbát, korianderlevél)
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 532 / 127 kj / kcal |
| zsír | 0,6 g |
| ebből telített zsírsavak | 0,1 g |
| szénhidrát | 28 g |
| ebből cukor | 20 g |
| fehérje | 2,5 g |
| só | 5,2 g |
Kapcsolódó termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Wiberg Thai-Chili szósz
Magazinunkból:
From Austria felfedezése:
Újdonságok:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 22.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 5.300 termék