Zotter Schokoladen A csokoládé boldoggá tesz, 70 g
Mézes marcipánnal és mandula-nugáttal töltve
1.970 Ft
(28.143 Ft / kg, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Mennyeien lágy
- Mézes-diós-krokanttal
Leírás
Engedjen a mézzel édesített mennyeien lágy mandulamarcipán csábításának. A csokoládé második rétege egy lágyan olvadó mandula-nugát, némi fehér csokoládéval és mézes-diós-krokanttal.
| Cikkszám: | XPI-ZSM-16983 |
|---|---|
| Tartalom: | 70 g |
| EAN: | 9006403083306 |
| Gyártói szám: | 16983 |
| Márka: | Zotter Schokoladen |
| Termékjellemzők: | BIO |
| Tartomány: | Stájerország |
| Nyomokban tartalmaz: | A - Glutén, C - Tojás, E - Földimogyoró, H - Diófélék, N - Szezámmag |
| Tárolási megjegyzés: | Hűvös, száraz és fénytől védve tárolandó |
| Minőségi pecsét és tanúsítvány: | EU / nem EU Bio jelölés, Fair |
Összetevők
nyers nádcukor[1], kakaómassza[1], 15 % mandula[2], vaj[2], kakaóvaj[1], tejszínhab[2], invert cukorszirup[2], teljes tej por[2], teljes tej[2], teljes nádcukor[1], 0,4 % kősó, sovány tej por[2], 0,3 % Fleur de Sel, emulgeálószer (szójalecitin[2]), citromlé koncentrátum[2], gyömbérpor[2], vaníliarúd por
- fair kereskedelemből, teljes fair kereskedelmi részesedés: 56% / ellenőrzött biológiai gazdálkodásból
- ellenőrzött biológiai gazdálkodásból
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 2361 / 564 kj / kcal |
| zsír | 41 g |
| ebből telített zsírsavak | 20 g |
| szénhidrát | 41 g |
| ebből cukor | 37 g |
| fehérje | 7,3 g |
| só | 0,7 g |
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Ausztria, www.zotter.at |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Zotter Schokoladen A csokoládé boldoggá tesz
| 5 csillag | | 1 | (50%) |
|---|---|---|---|
| 4 csillag | | 1 | (50%) |
| 3 csillag | | 0 | (0%) |
| 2 csillag | | 0 | (0%) |
| 1 csillag | | 0 | (0%) |
2 értékelés
- Még nincs vélemény.
Magazinunkból:
From Austria felfedezése:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 22.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 5.350 termék