Zotter Schokoladen Bio Balleros színes mogyorók, 100 g
Színes mogyorós rágcsálnivaló
3.200 Ft
(32.000 Ft / kg, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Három ízvilág
- Ropogós, fair trade mogyoró
- Fahéjjal, sárkánygyümölccsel és eperrel
Leírás
Ezek a színes mogyorók nem csak vidáman néznek ki, de az ízük is fantasztikus! Belsejükben fair trade, ropogós, pörkölt mogyoró található, finom fehér csokoládéval bevonva. Ami különleges bennük: három egyedülálló íz- és színvilág egyesül ebben a nassolnivalóban.
Az első változat mesés, meleg árnyalatú fahéjízzel varázsol el. Aztán ott van az izgalmas lila színű, intenzív sárkánygyümölcspor bevonatú változat. Végül, de nem utolsósorban, a harmadik kreáció élénk kurkumasárga színével és gyümölcsös eperdarabkákkal nyűgöz le. Hagyja magát meglepni a változatos ízvilág által!
| Cikkszám: | XPI-ZSM-19086 |
|---|---|
| Tartalom: | 100 g |
| EAN: | 9006403086048 |
| Gyártói szám: | 19086 |
| Márka: | Zotter Schokoladen |
| Tartomány: | Stájerország |
| Nyomokban tartalmaz: | A - Glutén, E - Földimogyoró, H - Diófélék, N - Szezámmag |
| Tárolási megjegyzés: | Hűvös, száraz és fénytől védve tárolandó |
| Minőségi pecsét és tanúsítvány: | EU / nem EU Bio jelölés, Fair |
Összetevők
50 % mogyoró[1], nyers nádcukor[1], kakaóvaj[1], teljes tej por[2], sovány tej por[2], édes savópor[2], teljes nádcukor[2], fényezőanyag[2] (glükózszirup[2]), stabilizátor (gumiarábikum[2], napraforgóolaj[2]), 0,2 % sárkánygyümölcs por[2], 0,1 % fahéj[1], vaníliarúd por[1], emulgeálószer (szójalecitin[2]), 0,1 % kurkuma (Curcuma longa)[2], 0,04 % fagyasztva szárított eper[2], kősó
- fair kereskedelemből, fair kereskedelem-rész összesen: 86% / ellenőrzött biológiai gazdálkodásból
- ellenőrzött biológiai gazdálkodásból (k.b.L.)
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 2525 / 603 kj / kcal |
| zsír | 50 g |
| ebből telített zsírsavak | 14 g |
| szénhidrát | 33 g |
| ebből cukor | 28 g |
| fehérje | 11 g |
| só | 0,16 g |
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Ausztria, www.zotter.at |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Zotter Schokoladen Bio Balleros színes mogyorók
Magazinunkból:
From Austria felfedezése:
Újdonságok:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 22.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 5.300 termék