Zotter Schokoladen Bio Labooko Kávé, 70 g
Felébreszt, és szenzációsan finom
1.840 Ft
(26.286 Ft / kg, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Fairtrade kávéval és valódi Bourbon vaníliával
- Édes és lágyan olvadó
- 2 x 35 g-os tábla
Leírás
Kávés csokoládé a legmagasabb szinten! Frissen őrölt, finom illatú Fairtrade kávéból készült. Édes és lágyan olvadó a kakaóvajnak és a natúrcukornak köszönhetően. Valódi Bourbon vaníliával kiegészítve.
| Cikkszám: | XPI-ZSM-20442 |
|---|---|
| Tartalom: | 70 g |
| EAN: | 9006403023982 |
| Gyártói szám: | 20442 |
| Márka: | Zotter Schokoladen |
| Termékjellemzők: | BIO |
| Tartomány: | Stájerország |
| Nyomokban tartalmaz: | E - Földimogyoró, H - Diófélék, N - Szezámmag |
| Minőségi pecsét és tanúsítvány: | EU / nem EU Bio jelölés, Fair |
Összetevők
nádcukor[1], 31 % kakaóvaj[1], teljes tej por[2], 3 % őrölt kávé[1], édes savópor[2], kakaómassza[1], teljes nádcukor[1], 0,4 % kávépor[1], szójalecitin[3], vaníliarúd por[2], kősó, kardamom[2]
- fair trade kereskedelemből, a fair trade részesedése összesen 77% / ellenőrzött biológia gazdálkodásból
- ellenőrzött biológiai gazdálkodásból (k.b.L.)
- emulgeálószer / ellenőrzött biológiai gazdálkodásból
Nyomokban dióféléket, földimogyorót és szezámmagot tartalmazhat.
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 2382 / 569 kj / kcal |
| zsír | 37 g |
| ebből telített zsírsavak | 23 g |
| szénhidrát | 51 g |
| ebből cukor | 51 g |
| fehérje | 5,9 g |
| só | 0,26 g |
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Ausztria, www.zotter.at |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Zotter Schokoladen Bio Labooko Kávé
Magazinunkból:
From Austria felfedezése:
Újdonságok:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 22.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 5.300 termék