Zotter Schokoladen Bio VEGAN bogyós gyümölcsök + ropogós nugát, 70 g
Gyümölcsös, savanykás, finom!
1.840 Ft
(26.286 Ft / kg, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Étcsokoládé és kókuszos nugát
- Gyümölccsel, kukoricapehellyel és diófélékkel
- Nádcukor nélkül
Leírás
Ez a csokoládé két finom rétegből áll:
A tetején málnából, áfonyából és eperből készült mélyvörös gyümölcsös réteg található, erdei bogyós-kókuszos kuvertürrel finomítva és datolyacukorral édesítve.
Alul egy réteg a legfinomabb kókuszvirágos nugát található ropogós kukoricapehellyel, chia maggal, mazsolával, valamint kesudió- és maracujadarabokkal.
Az étcsokoládé bevonatot juharcukorral édesítik, így a vegán csokoládéhoz nem használnak nádcukrot.
| Cikkszám: | XPI-ZSM-16927 |
|---|---|
| Tartalom: | 70 g |
| EAN: | 9006403076445 |
| Gyártói szám: | 16927 |
| Márka: | Zotter Schokoladen |
| Termékjellemzők: | Vegán, Vegetáriánus, Gluténmentes, Laktózmentes |
| Tartomány: | Stájerország |
| Nyomokban tartalmaz: | A - Glutén, C - Tojás, E - Földimogyoró, G - Tej, H - Diófélék, N - Szezámmag |
| Tárolási megjegyzés: | Hűvös, száraz és fénytől védve tárolandó |
| íz: | Gyümölcsös-édes, Csokoládés, Étcsokoládé |
| Minőségi pecsét és tanúsítvány: | EU / nem EU Bio jelölés, Fair |
Összetevők
kakaóvaj[1], kakaómassza[1], datolyacukor[1], rizsital por[2] (rizs[2], napraforgóolaj[2], só), 7 % juharcukor[2], kókuszvirág cukor[1], mandulaolaj[2], 5 % málna velő[2], 5 % kókuszreszelék[1], datolya szirup[2], 3 % eper koncentrátum[2], 3 % áfonya[2], 2 % fagyasztva szárított málna[2], 2 % kókuszpor[2] (kókuszpép[2], kókusztej[2], kókuszliszt[2]), 0,5 % fagyasztva szárított szeder[2], 0,5 % fagyasztva szárított fekete áfonya[2], fagyasztva szárított citrom[2] (cukor[2], citromlé koncentrátum[2], mangó[2], keményítő[2]), 0,5 % fagyasztva szárított maracuja[2] (maltodextrin[2], maracujalé koncentrátum[2]), 0,5 % szárított eper[2], emulgeálószer (lecitin[2] (szója)), vaníliarúd por[1], citrompor[2] (citromlé koncentrátum[2], kukoricakeményítő[2], cukor[2]), kősó
- fair kereskedelemből, fair kereskedelem-rész összesen: 58% / ellenőrzött biológiai gazdálkodásból
- ellenőrzött biológiai gazdálkodásból (k.b.L.)
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 2299 / 549 kj / kcal |
| zsír | 40 g |
| ebből telített zsírsavak | 23 g |
| szénhidrát | 39 g |
| ebből cukor | 29 g |
| fehérje | 4,9 g |
| só | 0,1 g |
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Ausztria, www.zotter.at |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Zotter Schokoladen Bio VEGAN bogyós gyümölcsök + ropogós nugát
Magazinunkból:
From Austria felfedezése:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 22.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 5.300 termék