Zotter Schokoladen Bio Nashido karácsonyfadísz, 85 g
Krémes töltelék
2.435 Ft 4.060 Ft -40%
(28.647 Ft / kg, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Arany szalagokkal
- 2 mesés fajta
Leírás
Karácsonyfadísz egy kicsit másképp: a csomagoláson ebben az évben "robotangyal motívumok" találhatók. A szett 2 különböző Nashido csokoládé táblát tartalmaz:
- Karamell nugát
- Málna
Az egyszerű kezelhetőség érdekében a vékonyan töltött csokoládékat aranyszalaggal látták el.
| Cikkszám: | XPI-ZSM-17574 |
|---|---|
| Tartalom: | 85 g |
| EAN: | 9006403048312 |
| Gyártói szám: | 17574 |
| Márka: | Zotter Schokoladen |
| Termékjellemzők: | BIO |
| Tartomány: | Stájerország |
| Nyomokban tartalmaz: | E - Földimogyoró, H - Diófélék, N - Szezámmag |
| Minőségi pecsét és tanúsítvány: | EU / nem EU Bio jelölés, Fair |
Összetevők
kakaóvaj[3], nádcukor[3], karamellizált tejpor[1] (6 % sovány tej por[1], cukor[1]), teljes tej por[1], teljes nádcukor[3], mandula[1], mogyoró[3], kakaómassza[3], 3 % málna koncentrátum[1], keményítőszirup[1], teljes tej[1], vaj[1], sovány tej por[1], 1 % málna[1], édes savópor[1], szójalecitin[2], citromlé koncentrátum[1], vaníliarúd por[1], kősó, citrom gyümölcs por[1] (citromlé koncentrátum[1], kukoricakeményítő[1], cukor[1]), fahéj[3], rózsaszirom[1]
- ellenőrzött biológiai gazdálkodásból
- emulgeálószer / ellenőrzött biológiai gazdálkodásból
- fair kereskedelemből, fair kereskedelem-rész összesen: 71% / ellenőrzött biológiai gazdálkodásból
Nyomokban dióféléket, földimogyorót és szezámmagot tartalmazhat.
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 2357 / 563 kj / kcal |
| zsír | 40 g |
| ebből telített zsírsavak | 21 g |
| szénhidrát | 46 g |
| ebből cukor | 44 g |
| fehérje | 5,7 g |
| só | 0,18 g |
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Ausztria, www.zotter.at |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Zotter Schokoladen Bio Nashido karácsonyfadísz
| 5 csillag | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 csillag | | 0 | (0%) |
| 3 csillag | | 0 | (0%) |
| 2 csillag | | 0 | (0%) |
| 1 csillag | | 0 | (0%) |
1 értékelés
- Még nincs vélemény.
Magazinunkból:
From Austria felfedezése:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 22.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 5.350 termék