Haas Musztarda piwna, 200 g
Wyjątkowa musztarda o piwnym aromacie i smaku tradycyjnej gospody
13,99 zł
(69,95 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 8%
-
Haas
Musztarda balsamiczna
Szlachetna musztarda balsamiczna o wyrazistym smaku dla miłośników gotowania
13,99 zł(69,95 zł / kg) -
Haas
Musztarda angielska
Wyrazista ostrość dla smakoszy
13,99 zł(69,95 zł / kg) -
Haas
Musztarda sarepska
Pikantny, słodki i aromatyczny smak w wyjątkowym połączeniu
13,99 zł(69,95 zł / kg) -
Haas
Musztarda do potraw z grilla
Pikantna musztarda do potraw z grilla i nie tylko
17,99 zł(54,52 zł / kg) -
Haas
Musztarda chrzanowa
Delikatna ostrość chrzanu do zimnych przekąsek
13,99 zł(69,95 zł / kg) -
Haas
Musztarda kremska
Słodki klasyk i delikatny smak do kiełbasek
13,99 zł(69,95 zł / kg) -
Haas
Musztarda estragonowa
Klasyczna ostra musztarda
13,99 zł(69,95 zł / kg) -
Haas
Ostra musztarda do potraw z grilla
Wyrazista ostrość i grillowa przyjemność dla miłośników ostrych smaków
13,99 zł(69,95 zł / kg) -
Haas
Musztarda chili-jalapeño
Pikantna ostrość do grillowanych specjałów
13,99 zł(69,95 zł / kg) -
Haas
Musztarda figowa
Owocowo-słodka musztarda figowa idealna do desek serów
13,99 zł(69,95 zł / kg) -
Haas
Musztarda piwna
Wyjątkowa musztarda o piwnym aromacie i smaku tradycyjnej gospody
13,99 zł(69,95 zł / kg) -
Haas
Musztarda ziołowa
Wyrafinowana mieszanka ziół i delikatny smak musztardy
13,99 zł(69,95 zł / kg) -
Haas
Musztarda do Leberkäse (mięsa pieczonego)
Wyrazista musztarda do mięsa pieczonego, Leberkäse i przekąsek
13,99 zł(69,95 zł / kg)
Właściwości i zalety
- Wegańska receptura
- Stworzona we współpracy z browarem Stiegl
- Piwny i wyrazisty smak dzięki piwu pils
Opis
Ten prawdziwie austriacki specjał marki Haas powstał we współpracy z browarem Stiegl w Salzburgu. Piwny i wyrazisty smak, uzyskany dzięki zastosowaniu delikatnego piwa pils, przenosi tradycyjny klimat austriackiej gospody prosto do domowej kuchni i na rodzinny stół.
| Nr art.: | XPI-EDH-10002996 |
|---|---|
| Zawartość: | 200 g |
| EAN: | 90444180 |
| Numer producenta: | 10002996 |
| Marki: | Haas |
| Cechy produktu: | Wegańskie, Wegetariańskie |
| Kraj związkowy: | Górna Austria |
| Ślady: | A - gluten, M - gorczyca |
| Informacja o przechowywaniu: | przechowywać w chłodnym, suchym miejscu i chronić przed światłem |
Składniki
woda, nasiona gorczycy, 16 % Vollbier (woda, słód jęczmienny, chmiel), cukier, ocet alkoholowy, sól, syrop ze słodu jęczmiennego, przyprawy
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 636 / 152 kj / kcal |
| tłuszcz | 4,8 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0,2 g |
| węglowodany | 20 g |
| w tym cukier | 16 g |
| białko | 4,2 g |
| sól | 2,1 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Ed. Haas Austria GmbH, Eduard-Haas-Straße 25, 4050, Traun, Austria, www.weltvonhaas.at |
|---|
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Haas Musztarda piwna
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 5.850 art.