Darbo Sirup črnega bezga, 0,50 l
Okusen sirup za hrano in pijačo
€ 8,79
(€ 17,58 / l, vklj. 22% DDV
Lastnosti in prednosti
- Primerno za tople napitke
- Močan okus
- Vsestranska uporaba
Opis
Koncentrirani sirup iz črnega bezga ni tako znan kot lahki bezgov sirup, je pa prav tako osvežujoč in okusen, čeprav osupljivo drugačen po okusu. Uživajte ga po razredčenju s hladno vodo. Za dodaten okus ga lahko dodate tudi sadnemu punču ali vročemu sadnemu čaju. Je tudi odličen dodatek zimskim sladicam.
Nasvet za hitro sladico: vanilijev sladoled prelijte z nekaj segretega sirupa črnega bezga in postrezite.
Doziranje: 1 del sirupa na 7 delov vode.
Shranjevanje: Po odprtju hranite v hladilniku.
| Št. izd.: | XPI-TG-434555 |
|---|---|
| Vsebina: | 0,50 l |
| EAN: | 9001432018190 |
| Št.-Proizvajalca: | 434555 |
| Znamka: | Darbo |
| Lastnosti izdelka: | Brez umetnih barvil, brez umetnih konzervansov |
| Zvezna dežela: | Tirolska |
| Navodila za shranjevanje: | po odprtju hranite v hladilniku |
| Okus: | aromatičen, sadno-sladek, polnega telesa |
Sestavine
sladkor, 49 % koncentrat soka črnega bezga, citronska kislina[1]
- acidifikatorji
100 g sirupa vsebuje koncentrat 125 g soka črnega bezga.
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 167 / 40 kj / kcal |
| maščobe | 0 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0 g |
| ogljikovi hidrati | 9,6 g |
| od tega sladkor | 9,6 g |
| beljakovine | 0 g |
| Sol | 0 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Dornau , 18, 6135 , Stans, Avstrija, www.darbo.at/de |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Darbo Sirup črnega bezga
1 recenzija kupcev v drugih jezikih
| 5 Zvezdic | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 Zvezdice | | 0 | (0%) |
| 3 Zvezdice | | 0 | (0%) |
| 2 Zvezdici | | 0 | (0%) |
| 1 Zvezdica | | 0 | (0%) |
1 ocena
slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo je 1 recenzija v drugih jezikih.
- Brez recenzij.
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte From Austria:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 6.000 izdelkov