Ehrenwort Sol Kala Namak iz Indije, 115 g

odlično za sadne solate in Chutneys

€ 4,19

(€ 36,43 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 115 g

Na zalogi

Dostava do petek, 2. oktober, v kolikor naročite do dne sreda do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • iz Indije
  • okus spominja na jajca

Pogosto naročeno skupaj z Wiberg Pisani poper, 43 g

Ehrenwort Sol Kala Namak iz Indije, 115 g € 4,19 (€ 36,43 / kg)
Wiberg Pisani poper, 43 g € 2,21 (€ 51,40 / kg)
Skupna cena: € 6,40
Opis

Sol Kala Namak nastane s kuhanjem Harad semen in sadežev drevesa Terminalia Chebula. Tako nastane značilen žveplov okus. V indiji je sol v univerzalni uporabi. Sol je odlična za pripravo sadnih solate in Chutneys. Vegani velikokrat uporablajo sol Kala Namak, saj okus spominja na jajca. Eksotičen okus se zelo dobro ujema s eksotičnim sadjem.

Nasvet:

  • zmešajte sol in olivno olje da dobite omakico
Št. izd.: XDK-EHR-0035
Vsebina: 115 g
EAN: 9120080470355
Št.-Proizvajalca: 0035
Znamka: Ehrenwort
Zvezna dežela: Dunaj
Navodila za shranjevanje: Hranite na hladnem, suhem in temnem mestu, Po vsaki uporabi embalažo dobro zaprite
Sestavine

sol Kala Namak (nejodirana)

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Ehrenwort Sol Kala Namak iz Indije