Fleischerei Turza Braunschweiger, 600 g
Polna in začinjena
€ 7,19
(€ 11,98 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- Hrustljavo
- Lahka nota česna
- Polnjeno izpod mojstrskih rok
Opis
Popolnoma začinjeno z rahlim pridihom po česnu. Napolnjena izpod mojstrskih rok in nežno prekajena nad bukovim lesom je ta klobasa zvezda vsake zabave in pojedine.
| Št. izd.: | XPI-TRZ-00102 |
|---|---|
| Vsebina: | 600 g |
| EAN: | 2100102010001 |
| Št.-Proizvajalca: | 00102 |
| Znamka: | Fleischerei Turza |
| Zvezna dežela: | Štajerska |
Sestavine
Svinjina, Govedina, Slanina, pitna voda, Jedilna sol, krompirjev škrob, začimbe, Di-trifosfati[4], Mononatriumglutamat, izvleček kvasa[3], Glukoza, sladkor, Askorbinska kislina (300e)[5], Natrijevaskorbat, Rdeča pesa, pristen karmin (E120)[1], Natrijevnitrit[2]
- barvila
- konzervans
- ojačevalci okusa
- stabilizatorji
- Antioksidanti
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1022 / 244 kj / kcal |
| maščobe | 19,3 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 7,5 g |
| ogljikovi hidrati | 4,4 g |
| od tega sladkor | 0,56 g |
| beljakovine | 13,1 g |
| Sol | 2,39 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Turza GmbH, Ilz 171, 8262, Ilz, Avstrija, www.turza.at |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Fleischerei Turza Braunschweiger
| 5 Zvezdic | | 0 | (0%) |
|---|---|---|---|
| 4 Zvezdice | | 2 | (100%) |
| 3 Zvezdice | | 0 | (0%) |
| 2 Zvezdici | | 0 | (0%) |
| 1 Zvezdica | | 0 | (0%) |
2 oceni
- Brez recenzij.
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 6.000 izdelkov