Hofladen Hirschmann Sadni namaz kutina - ribez Quitte , 160 g
Lahka marmelada z aromo jagodičja
€ 6,39
(€ 39,94 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- veganska
- še posebej kremasto
- rdeči ribez
Podobni izdelki
Opis
Lahka sadna marmelada trgovine iz kmetije Hirschmann je narejena iz rdečega ribeza v kombinaciji z rahlo trpkimi kutinami. Marmelada je kremaste teksture in blagega sadnega okusa. Je tudi veganska in jo je še posebej lahko namazati na kruh.
| Št. izd.: | XPI-HL-19 |
|---|---|
| Vsebina: | 160 g |
| EAN: | 9120074860018 |
| Št.-Proizvajalca: | 19 |
| Znamka: | Hofladen Hirschmann |
| Zvezna dežela: | Štajerska |
| Pečat odobritve in certifikati: | Oznaka "Gutes vom Bauernhof" |
Sestavine
Kvinoja, ribez, sladkor, limonin sok, Pektin[1]
- želirno sredstvo
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 540 / 129 kj / kcal |
| maščobe | 0 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0 g |
| ogljikovi hidrati | 31 g |
| od tega sladkor | 31 g |
| beljakovine | 0,7 g |
| Sol | 0 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Hofladen Hirschmann, Muggendorf 4, 8345, Straden, Avstrija, www.hofladen-hirschmann.at/cms/aktuelles/index.html |
|---|
Ustrezni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Hofladen Hirschmann Sadni namaz kutina - ribez Quitte
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 6.000 izdelkov