KOTÁNYI Mešanica začimb za pečenega piščanca, zelišča in česen, 30 g

Idealna mešanica za popoln rezultat!

€ 2,99

(€ 99,67 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 30 g

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za čudovite piščančje prsi
  • z mediteranskimi zelišči
  • intenziven okus

Pogosto naročeno skupaj z KOTÁNYI Začimbe za čevapčiče, 28 g

KOTÁNYI Mešanica začimb za pečenega piščanca, zelišča in česen, 30 g € 2,99 (€ 99,67 / kg)
KOTÁNYI Začimbe za čevapčiče, 28 g € 2,99 (€ 106,79 / kg)
Skupna cena: € 5,98
Opis

Enkrat za spremembo pripravite pečenega piščanca s to edinstveno KOTÁNYI začimbno mešanico s česnom, mediteranskimi zelišči in začimbami. Za intenziven okus in pikantno noto, ki bo očarala vsakega ljubitelja pečenega piščanca!

Uporaba:

  • za odličnega piščanca in piščančje prsi
Št. izd.: XKY-KO-188301
Vsebina: 30 g
EAN: 9001414018835
Št.-Proizvajalca: 188301
Znamka: KOTÁNYI
Zvezna dežela: Spodnja Avstrija
Navodila za shranjevanje: hranite na suhem
Sestavine

jodirana jedilna sol (jedilna sol, kalijev jodid), koruzni škrob, sladkor, Česen, Rožmarin, majaron, peteršilj, Ingver, timijan, semena kumine, drobnjak

Lahko vsebuje sledi žit, ki vsebujejo gluten, jajca, sojo, zeleno, sezam, mleko (laktozo) in gorčico.

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek KOTÁNYI Mešanica začimb za pečenega piščanca, zelišča in česen

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder