Napoli Draže keksi mlečna čokolada, 150 g
Klasika v svetli različici
€ 3,99
(€ 26,60 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- Hrustljavo in nežno
- Za ljubitelje mlečne čokolade
- Vedno okusno
Ustrezni izdelki
Opis
Hrustljav biskvit obdan z okusno čokolado: Ta avstrijska tradicija sladkarij v svetli različici že od leta 2002 razveseljuje brbončice mladih in starih. Točno prava stvar za tiste, ki so vedno raje uporabljali mlečno različico namesto klasične. Poskusite jih... ali lahko pojeste le enega?
| Št. izd.: | XPI-MA-1385 |
|---|---|
| Vsebina: | 150 g |
| EAN: | 9015810001650 |
| Št.-Proizvajalca: | 1385 |
| Znamka: | Napoli |
| Zvezna dežela: | Dunaj |
| Lahko vsebuje sledi: | A - gluten, F - soja, G - mleko |
| Navodila za shranjevanje: | hranite na suhem, hranite pri sobni temperaturi |
| Pečat odobritve in certifikati: | Fairtrade |
Sestavine
sladkor, pšenična moka, Polnovredno mleko v prahu, Kakavovo maslo, Sladka sirotka v prahu, Kakavova masa, plamovo olje, Škrob, glukozno-fruktozni sirup, Emulgator (sojin lecitin), Prevleka (Gummi Arabicum), sredstvo za ohranjanje vlage (sorbitol), sol, sredstvo za vzhajanje (natrijev hidrogenkarbonat, amonijev bikarbonat (E503ii)), naravne arome
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 2018 / 482 kj / kcal |
| maščobe | 22 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 13 g |
| ogljikovi hidrati | 63 g |
| od tega sladkor | 45 g |
| beljakovine | 6,7 g |
| Sol | 0,45 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Josef Manner & Comp AG, Wilhelminenstraße 6, 1170 , Wien, Avstrija, josef.manner.com/de |
|---|
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Napoli Draže keksi mlečna čokolada
2 recenziji kupcev v drugih jezikih
| 5 Zvezdic | | 6 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 Zvezdice | | 0 | (0%) |
| 3 Zvezdice | | 0 | (0%) |
| 2 Zvezdici | | 0 | (0%) |
| 1 Zvezdica | | 0 | (0%) |
6 ocen
slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo sta 2 recenziji v drugih jezikih.
- Brez recenzij.
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte From Austria:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 6.000 izdelkov