The Goodstuff GOVEDINA in BUČKE Adult mokra hrana, 400 g

Super-premium hrana

€ 3,09

(€ 7,73 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 400 g

Na zalogi

Dostava do četrtek, 1. oktober, v kolikor naročite do dne torek do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za vse pasme in velikosti
  • bogata v svežem mesu
  • z izbranimi zelišči

Pogosto naročeno skupaj z The Goodstuff GOVEDINA Adult suha hrana, 2,50 kg

The Goodstuff GOVEDINA in BUČKE Adult mokra hrana, 400 g € 3,09 (€ 7,73 / kg)
The Goodstuff GOVEDINA Adult suha hrana, 2,50 kg € 22,27 (€ 8,91 / kg)
Skupna cena: € 25,36
Opis

Goodstuff Wet Food Adult Beef je super vrhunska popolna hrana za odrasle pse vseh pasem in velikosti. Bogata je v mesu svežih govejih mišic in visoko kakovostne drobovine, kot so srce, jetra in vampi v prehrambeni industriji. Hrana dodatno vsebuje lokalno dostopno sadje in zelenjavo ter izbrana zelišča.

Priporočeno hranjenje:

Teža psa v kg Količina krme v g / dan
5-10 200-400
10-20 400-900
20-30 900-1200
30-40 1200-1600

Št. izd.: XEV-TGO-TGS10024
Vsebina: 400 g
EAN: 9120076170313
Št.-Proizvajalca: TGS10024
Znamka: The Goodstuff
Lastnosti izdelka: Brez umetnih barvil, brez umetnih konzervansov, brez umetnih arom, brez žit
Zvezna dežela: Dunaj
Navodila za shranjevanje: hranite tesno zaprto, hranite na suhem
Okus mesa: govedina
Opozorila: Opozorilo: Vsebuje dišave, ki lahko povzročijo alergije.
Krma: Popolna krmna mešanica za pse
Splošne informacije: Poskrbite, da bo voda prosto dostopna., Dejanska količina hrane je odvisna od starosti, stopnje aktivnosti in pasme vašega ljubljenčka.
Sestava

70 % govedina (meso, srce, jetra, pljuča, vampi, ledvice), juha, 4 % korenje, minerali, 0,5 % jabolka, 0,2 % laneno olje, peščeni trpotec, grško seno, listi regrata, špinača, rožmarin

Sestavine

Analitične komponente

Sestavine
surove beljakovine 11 %
surove vlaknine 0,4 %
surova olja in maščobe 6 %
surovi pepel 2,1 %
vlaga 79 %

aditivi

Sestavine na 1 kg
kalcij 0,31 %
fosfor 0,25 %
energija 950 kcal
vitamin D3 200 I.U.
vitamin E 50 mg
baker 2,5 mg
mangan 2 mg
cink 20 mg
jod 0,2 mg
Pravne informacije
Proizvajalec: The Goodstuff - MaMaChris Petfood GmbH, Talpagasse 1A/C2/21, A-1230, Wien, Avstrija, the-goodstuff.com/de

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek The Goodstuff GOVEDINA in BUČKE Adult mokra hrana

3 recenzije kupcev v drugih jezikih

5,0 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
4 (100%)
4 Zvezdice
0 (0%)
3 Zvezdice
0 (0%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
0 (0%)

4 ocene

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo so 3 recenzije v drugih jezikih.


Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder