Tiroler Kräuterhof Čaj za sprostitev Relax, 50 g

Zeliščni čaj, bogat z vitaminom C

€ 9,39 € 9,89 -5%

(€ 187,80 / kg, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 50 g

Na zalogi

Dostava do četrtek, 1. oktober, v kolikor naročite do dne torek do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • prijetna aroma
  • visokokakovostna zelišča
  • vsebuje vitamin C

Pogosto naročeno skupaj z Tiroler Kräuterhof Bio zeliščni čaj "Dober večer", 75 g

Tiroler Kräuterhof Čaj za sprostitev Relax, 50 g € 9,39 (€ 187,80 / kg)
Tiroler Kräuterhof Bio zeliščni čaj "Dober večer", 75 g € 12,09 (€ 161,20 / kg)
Skupna cena: € 21,48
Opis

Posebno prijetna mešanica visokokakovostnih zelišč. Čaj vsebuje veliko vitamina C in ga lahko pijete tako popoldne kot zvečer. Zaradi blagega okusa se lahko sprostite in za trenutek pozabite na vsakdanjo rutino.

Št. izd.: XEC-TKH-9120048256151
Vsebina: 50 g
EAN: 9120048256151
Št.-Proizvajalca: TE-KT-0014
Znamka: Tiroler Kräuterhof
Lastnosti izdelka: Vegan
Zvezna dežela: Tirolska
Okus: svež, sadni
Sestavine (INCI)

MelissenbläTter, Cvetovi PomarančEvca, Zitronengras, Listi Robidovja

Pravne informacije
Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: Tiroler Kräuterhof, Dorfstraße 13, 6212, Eben am Achensee, Avstrija, info@tiroler-naturkosmetik.com, www.tiroler-kraeuterhof.com

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Tiroler Kräuterhof Čaj za sprostitev Relax

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder