Zotter Schokoladen Bio čokolada The Fusion - "temna čokolada + višnja", 70 g
Čokolada oplemenitena s sadjem
€ 3,86 € 4,29 -10%
(€ 55,14 / kg, vklj. 9,5% DDV
-
-
Zotter Schokoladen
Bio čokolada The Fusion - "temna čokolada + pasijonka in pomaranča"
Temna čokolada, oplemenitena s sadno kuverturo
€ 3,86 € 4,29(€ 55,14 / kg) -
Zotter Schokoladen
Bio čokolada The Fusion - "temna čokolada + ribez"
Temna čokolada z jagodičevjem
€ 3,86 € 4,29(€ 55,14 / kg) -
-
-
Zotter Schokoladen
Bio čokolada The Fusion - "mlečna čokolada + malina"
Nežna mlečna čokolada z malinovo kuverturo
€ 3,86 € 4,29(€ 55,14 / kg)
Lastnosti in prednosti
- 70% vsebnost kakava
- oplemeniteno s kuverturo
- sadno-sladek okus
Opis
Za to klasično temno čokolado s 70 % kakava so kakavova zrna oplemenitena z višnjami. Višnjeva kuvertura stopnjuje interakcijo močne arome čokolade s sadno-sladkim okusom.
| Št. izd.: | XPI-ZSM-18653 |
|---|---|
| Vsebina: | 70 g |
| EAN: | 9006403065463 |
| Št.-Proizvajalca: | 18653 |
| Znamka: | Zotter Schokoladen |
| Lastnosti izdelka: | Brez alkohola |
| Zvezna dežela: | Štajerska |
| Lahko vsebuje sledi: | E - arašidi, H - oreščki, N - sezamova semena |
| Navodila za shranjevanje: | hranite na hladnem in suhem |
| Okus: | sadno-sladek |
| Pečat odobritve in certifikati: | Ekološka oznaka EU / zunaj EU, Fair |
Sestavine
Kakavova masa[1], trsni sladkor[1], Kakavovo maslo[1], 4 % posušene češnje[2], Posneto mleko v prahu[2], sojin lecitin (E322)[3], Limona v prahu[2] (koncentrat limoninega soka[2], koruzni škrob[2], sladkor[2]), 70 % min. vsebnost kakava (v temni čokoladi)
- iz pravične trgovine, vsebina izdelkov pravične trgovine: 93% / iz nadzorovanega ekološkega kmetovanja
- iz kontrolirane ekološke pridelave
- emulgator / iz nadzorovanega ekološkega kmetovanja
Lahko vsebuje sledi vseh vrst oreščkov, arašidov in sezama.
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 2420 / 578 kj / kcal |
| maščobe | 41 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 25 g |
| ogljikovi hidrati | 42 g |
| od tega sladkor | 38 g |
| beljakovine | 6,9 g |
| Sol | 0,19 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Avstrija, www.zotter.at |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Zotter Schokoladen Bio čokolada The Fusion - "temna čokolada + višnja"
| 5 Zvezdic | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 Zvezdice | | 0 | (0%) |
| 3 Zvezdice | | 0 | (0%) |
| 2 Zvezdici | | 0 | (0%) |
| 1 Zvezdica | | 0 | (0%) |
1 ocena
- Brez recenzij.
Priljubljene kategorije:
Odkrijte From Austria:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 5.950 izdelkov