Zotter Schokoladen Delček sreče, 70 g

Svetla alpska mlečna čokolada

€ 4,99

(€ 71,29 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 70 g

Na zalogi

Dostava do petek, 2. oktober, v kolikor naročite do dne sreda do 23:59 ure .

Hlajena pošiljka: Za hlajene pošiljke se obračunajo dodatni stroški pošiljanja v vrednosti € 4,90 na naročilo.
Dodatne informacije

Lastnosti in prednosti

  • pomarančni liker
  • ročno izdelano
  • z maslenim ganašejem

Pogosto naročeno skupaj z Zotter Schokoladen Bio Balleros - "Krokantne praline", 100 g

Zotter Schokoladen Delček sreče, 70 g € 4,99 (€ 71,29 / kg)
Zotter Schokoladen Bio Balleros - "Krokantne praline", 100 g € 6,79 (€ 67,90 / kg)
Skupna cena: € 11,78
Opis

Prava skušnjava. Alpska mlečna čokolada je obkrožena s pomarančnim likerjem, medtem ko v notranjosti naribana lupina pomaranče, skupaj z maslenim ganašejem zastavlja sadne akcente.

Preliv: najmanj 40% svetle alpske, mlečne čokolade

Št. izd.: XPI-ZSM-16284
Vsebina: 70 g
EAN: 9006403024958
Št.-Proizvajalca: 16284
Znamka: Zotter Schokoladen
Lastnosti izdelka: BIO, Vsebuje alkohol
Zvezna dežela: Štajerska
Lahko vsebuje sledi: A - gluten, C - jajca, E - arašidi, H - oreščki, N - sezamova semena
Sestavine

trsni sladkor[1], Kakavovo maslo[1], Polnovredno mleko v prahu[2], Kakavova masa[1], maslo[2], invertni sladkorni sirup[2], 4 % pomarančni liker[2], 2 % Pomarančni sok[2], Posneto mleko v prahu[2], 2 % alkoholni izvleček pomaranče[2], 1 % koncentrat pomarančnega soka[2], Emulgator (sojin lecitin[2]), Kamena sol, Stroki vanilije v prahu[1], 40 % vsaj v mlečni čokoladi

  1. iz pravične trgovine, skupni delež pravične trgovine: 64 %
  2. iz ekološkega kmetijstva
Hranilna vrednost
Hranilna vrednost na 100 g
energijska vrednost 2282 / 545 kj / kcal
maščobe 37 g
  od tega nasičene maščobne kisline 22 g
ogljikovi hidrati 43 g
  od tega sladkor 42 g
beljakovine 5 g
Sol 0,18 g
Pravne informacije
Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Avstrija, www.zotter.at

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Zotter Schokoladen Delček sreče