SteirerReis Fuchs Rizsdara, 400 g
Gluténmentes dara
1.900 Ft
(4.750 Ft / kg, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Sokoldalúan felhasználható
- Stájer termék
- Alternatíva minden étrendhez
Leírás
A SteirerReis gluténmentes Rizsdara a stájer Klöchből származik. A terméket a helyszínen termesztik, dolgozzák fel és csomagolják. Így a teljes előállítás a stájer régióban történik.
A rizsdara, mint a hagyományos búzadara 1:1 arányban feldolgozható, valamint ideálisan használható gombócokhoz, kásákhoz és még sok máshoz.
| Cikkszám: | XPI-FUCH-09/01/0911 |
|---|---|
| Tartalom: | 400 g |
| EAN: | 9120095830427 |
| Gyártói szám: | 09/01/911 |
| Márka: | SteirerReis Fuchs |
| Termékjellemzők: | Gluténmentes |
| Tartomány: | Stájerország |
| Tárolási megjegyzés: | Hűvös, száraz és sötét helyen tárolandó |
Összetevők
100 % rizsdara
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 1444 / 345 kj / kcal |
| zsír | 0,9 g |
| ebből telített zsírsavak | 0,3 g |
| szénhidrát | 77 g |
| ebből cukor | 0 g |
| fehérje | 7,3 g |
| só | 0,05 g |
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | Fuchs-VISID KG, Pölten 5, 8493, Klöch, Ausztria, www.steirischerreist.at |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: SteirerReis Fuchs Rizsdara
Magazinunkból:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 22.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 5.350 termék