Wiberg Azték arany fűszerkészítmény, 250 g
Kincs minden érzékszerv számára
30.990 Ft
(123.960 Ft / kg, 27% áfával
-
Wiberg
Egész assam hosszú bors
Kézzel szedett vadtermésből
16.990 Ft(84.950 Ft / kg) -
Wiberg
Azték arany fűszerkészítmény
Kincs minden érzékszerv számára
30.990 Ft(123.960 Ft / kg) -
Wiberg
Egész Bourbon bors
Kézzel szedett Voatsiperifery vadtermésből
37.990 Ft(158.292 Ft / kg) -
Wiberg
Színes alpesi virágkeverék
Kézzel szedett búzavirág Dél-Tirolból
12.390 Ft(1.239.000 Ft / kg) -
Wiberg
Cuba Nueva fűszerkeverék
Temperamentumos kubai stílusú fűszerkeverék
16.990 Ft(67.960 Ft / kg) -
Wiberg
Nordic Flair fűszerkeverék
Hagyományos ízek az északi konyhából
14.190 Ft(52.556 Ft / kg) -
Wiberg
Red Dhofar fűszerkészítmény
Arab módra
19.690 Ft(93.762 Ft / kg) -
Wiberg
Egész szecsuáni bors
A nepáli Khumbu régióból
22.690 Ft(206.273 Ft / kg) -
Wiberg
Egész tasmán hegyi bors
Exkluzív fajta hihetetlen aromákkal
50.990 Ft(254.950 Ft / kg) -
Wiberg
Tahiti vanília, 6 hüvely
A fűszerek királynője
42.090 Ft(876.875 Ft / kg) -
Wiberg
Golden BBQ fűszerkeverék
Különleges keverék füstölt nádcukorral
20.690 Ft(64.656 Ft / kg)
Tulajdonságok és előnyök
- Aranylevéllel, kakaóval és vaníliával
- Az ételek befejezéséhez
- Intenzív pörkölt aromák
Leírás
Az aztékok pontosan tudták, milyen fűszereket kell kombinálni, hogy kincset alkossanak az érzékszerveknek. Többek között chilivel, pörkölt kakaóbabbal, borssal, vaníliával és kardamommal a WIBERG Azték arany fűszerkészítmény intenzív ízt és dekoratív megejelenést ígér. Ízében a pörkölt kakaóbab és a fekete bors dominál, kiegyensúlyozott összjátékban. A chili kellemes csípőssége, valamint a vanília és a kardamom árnyalatai egy jól lekerekített fűszeres jegyet alkotnak. Aranylevéllel finomítva.
- Csokoládék, édességek és pikáns sanckek díszítőelemeként
- A közép-amerikai konyha jellegzetes ételeihez
| Cikkszám: | XPI-WB-216963 |
|---|---|
| Tartalom: | 250 g |
| EAN: | 9002540854069 |
| Gyártói szám: | 216963 |
| Márka: | Wiberg |
| Termékjellemzők: | Vegán, Vegetáriánus, Ízfokozó nélkül, Pálmaolaj mentes |
| Tárolási megjegyzés: | Szárazon tárolandó |
Összetevők
Guajillo chili, paradicsommagok, 14,5 % kakaóbab, rózsaszín bors, nádcukor, fekete bors, 4,5 % vanília kivonat, kardamom, 1,7 % Bourbon vanília, 0,06 % színezék (arany), szegfűbors, narancsolaj
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 1624 / 388 kj / kcal |
| zsír | 15 g |
| ebből telített zsírsavak | 5,9 g |
| szénhidrát | 46 g |
| ebből cukor | 39 g |
| fehérje | 9 g |
| só | 0,05 g |
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | WIBERG NovaTaste, Adolf.Schemel-Str. 9, 5020, Salzburg, Ausztria, www.wiberg.eu/de |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Wiberg Azték arany fűszerkészítmény
Magazinunkból:
From Austria felfedezése:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 22.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 5.350 termék