Wiberg Egész szecsuáni bors, 110 g
A nepáli Khumbu régióból
18.549 Ft 20.690 Ft -10%
(168.627 Ft / kg, 27% áfával
-
Wiberg
Egész assam hosszú bors
Kézzel szedett vadtermésből
13.911 Ft 15.490 Ft(69.555 Ft / kg) -
Wiberg
Egész Bourbon bors
Kézzel szedett Voatsiperifery vadtermésből
31.140 Ft 34.690 Ft(129.750 Ft / kg) -
Wiberg
Színes alpesi virágkeverék
Kézzel szedett búzavirág Dél-Tirolból
10.101 Ft 11.290 Ft(841.750 Ft / kg) -
Wiberg
Cuba Nueva fűszerkeverék
Temperamentumos kubai stílusú fűszerkeverék
13.911 Ft 15.490 Ft(55.644 Ft / kg) -
Wiberg
Nordic Flair fűszerkeverék
Hagyományos ízek az északi konyhából
11.592 Ft 12.890 Ft(42.933 Ft / kg) -
Wiberg
Red Dhofar fűszerkészítmény
Arab módra
16.065 Ft 17.890 Ft(76.500 Ft / kg) -
Wiberg
Egész szecsuáni bors
A nepáli Khumbu régióból
18.549 Ft 20.690 Ft(168.627 Ft / kg) -
Wiberg
Egész tasmán hegyi bors
Exkluzív fajta hihetetlen aromákkal
41.742 Ft 46.390 Ft(208.710 Ft / kg) -
Wiberg
Tahiti vanília, 6 hüvely
A fűszerek királynője
34.452 Ft 38.290 Ft(717.750 Ft / kg) -
Wiberg
Golden BBQ fűszerkeverék
Különleges keverék füstölt nádcukorral
16.893 Ft 18.790 Ft(52.791 Ft / kg)
Tulajdonságok és előnyök
- Vad betakarításból és válogatott
- Ideális ázsiai ételekhez
- Gyümölcsös-csípős íz
Hasonló termékek
Leírás
A több mint 3000 méteres tengerszint feletti magassággal rendelkező nepáli Khumbu régió a legjobb feltételeket kínálja a növekedéshez. A bors gazdag ízű, a sózott lime, a fanyar narancs és az édesgyökér egzotikus jegyeivel. Ízében pezsdítő, melyet enyhe csípősség tesz teljessé. Vadon betakarított és kézzel szedett.
- erőteljes, világos és sötét húsételekhez
- ázsiai levesekhez és szószokhoz
- vegetáriánus és édes-savanyú ételekhez
- édes ételekhez
| Cikkszám: | XPI-WB-265290 |
|---|---|
| Tartalom: | 110 g |
| EAN: | 9002540816944 |
| Gyártói szám: | 265290 |
| Márka: | Wiberg |
| Tárolási megjegyzés: | Szárazon tárolandó |
Összetevők
szecsuáni bors
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 1290 / 308 kj / kcal |
| zsír | 3,3 g |
| ebből telített zsírsavak | 0,9 g |
| szénhidrát | 52 g |
| ebből cukor | 49 g |
| fehérje | 11 g |
| só | 0,1 g |
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | WIBERG NovaTaste, Adolf.Schemel-Str. 9, 5020, Salzburg, Ausztria, www.wiberg.eu/de |
|---|
Kapcsolódó termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Wiberg Egész szecsuáni bors
Magazinunkból:
From Austria felfedezése:
Újdonságok:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 22.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 5.300 termék