Wiberg Egész assam hosszú bors, 200 g
Kézzel szedett vadtermésből
16.990 Ft
(84.950 Ft / kg, 27% áfával
-
Wiberg
Egész assam hosszú bors
Kézzel szedett vadtermésből
16.990 Ft(84.950 Ft / kg) -
Wiberg
Azték arany fűszerkészítmény
Kincs minden érzékszerv számára
30.990 Ft(123.960 Ft / kg) -
Wiberg
Egész Bourbon bors
Kézzel szedett Voatsiperifery vadtermésből
37.990 Ft(158.292 Ft / kg) -
Wiberg
Színes alpesi virágkeverék
Kézzel szedett búzavirág Dél-Tirolból
12.390 Ft(1.239.000 Ft / kg) -
Wiberg
Cuba Nueva fűszerkeverék
Temperamentumos kubai stílusú fűszerkeverék
16.990 Ft(67.960 Ft / kg) -
Wiberg
Nordic Flair fűszerkeverék
Hagyományos ízek az északi konyhából
14.190 Ft(52.556 Ft / kg) -
Wiberg
Red Dhofar fűszerkészítmény
Arab módra
19.690 Ft(93.762 Ft / kg) -
Wiberg
Egész szecsuáni bors
A nepáli Khumbu régióból
22.690 Ft(206.273 Ft / kg) -
Wiberg
Egész tasmán hegyi bors
Exkluzív fajta hihetetlen aromákkal
50.990 Ft(254.950 Ft / kg) -
Wiberg
Tahiti vanília, 6 hüvely
A fűszerek királynője
42.090 Ft(876.875 Ft / kg) -
Wiberg
Golden BBQ fűszerkeverék
Különleges keverék füstölt nádcukorral
20.690 Ft(64.656 Ft / kg)
Tulajdonságok és előnyök
- Meleg, édes íz
- Húsételekhez kiváló
Hasonló termékek
Leírás
Az India északkeleti részén honos, vadon termő növényekből kézzel szüretelt WIBERG Assam hosszú bors kivételes fűszeres jegyeket kínál az exkluzív ételekhez.
- Kiadós párolt ételekhez hússal, zöldségekkel és hüvelyesekkel
- Finom marha-, vad- vagy bárányhúshoz
- Terrinekhez, gyümölcsökhöz és desszertekhez
| Cikkszám: | XPI-WB-207438 |
|---|---|
| Tartalom: | 200 g |
| EAN: | 9002540875422 |
| Gyártói szám: | 207438 |
| Márka: | Wiberg |
| Tárolási megjegyzés: | Szárazon tárolandó |
Összetevők
Assam bors
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 1365 / 326 kj / kcal |
| zsír | 2,1 g |
| ebből telített zsírsavak | 0,6 g |
| szénhidrát | 64 g |
| ebből cukor | 61 g |
| fehérje | 10 g |
| só | 0,03 g |
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | WIBERG NovaTaste, Adolf.Schemel-Str. 9, 5020, Salzburg, Ausztria, www.wiberg.eu/de |
|---|
Kapcsolódó termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Wiberg Egész assam hosszú bors
Magazinunkból:
From Austria felfedezése:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 22.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 5.350 termék