Wiberg Cuba Nueva fűszerkeverék, 250 g
Temperamentumos kubai stílusú fűszerkeverék
16.990 Ft
(67.960 Ft / kg, 27% áfával
-
Wiberg
Egész assam hosszú bors
Kézzel szedett vadtermésből
16.990 Ft(84.950 Ft / kg) -
Wiberg
Azték arany fűszerkészítmény
Kincs minden érzékszerv számára
30.990 Ft(123.960 Ft / kg) -
Wiberg
Egész Bourbon bors
Kézzel szedett Voatsiperifery vadtermésből
37.990 Ft(158.292 Ft / kg) -
Wiberg
Színes alpesi virágkeverék
Kézzel szedett búzavirág Dél-Tirolból
12.390 Ft(1.239.000 Ft / kg) -
Wiberg
Cuba Nueva fűszerkeverék
Temperamentumos kubai stílusú fűszerkeverék
16.990 Ft(67.960 Ft / kg) -
Wiberg
Nordic Flair fűszerkeverék
Hagyományos ízek az északi konyhából
14.190 Ft(52.556 Ft / kg) -
Wiberg
Red Dhofar fűszerkészítmény
Arab módra
19.690 Ft(93.762 Ft / kg) -
Wiberg
Egész szecsuáni bors
A nepáli Khumbu régióból
22.690 Ft(206.273 Ft / kg) -
Wiberg
Egész tasmán hegyi bors
Exkluzív fajta hihetetlen aromákkal
50.990 Ft(254.950 Ft / kg) -
Wiberg
Tahiti vanília, 6 hüvely
A fűszerek királynője
42.090 Ft(876.875 Ft / kg) -
Wiberg
Golden BBQ fűszerkeverék
Különleges keverék füstölt nádcukorral
20.690 Ft(64.656 Ft / kg)
Tulajdonságok és előnyök
- Kávé, rum és dohány aromával
- Lime és menta
- Különféle ételekhez és receptekhez
Leírás
Élvezze a kubai konyha szellemiségét minden falatnál. Legyen szó húsról, halról, tenger gyümölcseiről, zöldségekről vagy rizsről – a különleges keverék kávé, rum és dohány aromával, a chili fűszerességével, a menta frissességével és a lime csípősségével finomítva új ízvilágokat nyit meg. A WIBERG Cuba Nueva egy fűszer, amely a tüzet, a szenvedélyt és a reményt jelenti.
- Húshoz, halhoz és kagylóhoz
- Rizshez és hüvelyesekhez
- Zöldségekhez
| Cikkszám: | XPI-WB-291354 |
|---|---|
| Tartalom: | 250 g |
| EAN: | 9002540818542 |
| Gyártói szám: | 291354 |
| Márka: | Wiberg |
| Termékjellemzők: | Vegán, Vegetáriánus |
| Tárolási megjegyzés: | Szárazon tárolandó |
Összetevők
nádcukor, tengeri só, Guajillo chili, paprika, 7,1 % őrölt pörkölt kávé, fekete bors, hagyma, citromhéj, banán granulátum, fodormenta, római kömény, 1,6 % természetes lime aroma, Jamaica rum, vanília kivonat, 0,5 % dohányaroma, természetes aroma (körte), Habanero, bükkfa füst
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 1172 / 280 kj / kcal |
| zsír | 3,9 g |
| ebből telített zsírsavak | 0,9 g |
| szénhidrát | 47 g |
| ebből cukor | 40 g |
| fehérje | 5,3 g |
| só | 17,9 g |
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | WIBERG NovaTaste, Adolf.Schemel-Str. 9, 5020, Salzburg, Ausztria, www.wiberg.eu/de |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Wiberg Cuba Nueva fűszerkeverék
Népszerű kategóriák:
From Austria felfedezése:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 22.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 5.350 termék