Wiberg Tropical BBQ szósz, 800 g
Egzotikus gyümölcsös jegyek találkozása a kiadós grillalkotásokkal
3.420 Ft
(4.275 Ft / kg, 27% áfával
-
Wiberg
Sweet & Sour szósz
Wok- és szószos ételek alapja
2.650 Ft(3.313 Ft / kg) -
Wiberg
Sweet & Spicy BBQ szósz
Az ananász, a sárgabarack és a chili harmonikus kombinációja
3.420 Ft(4.275 Ft / kg) -
Wiberg
Thai-Chili szósz
Délkelet-Ázsia élvezete otthon
3.240 Ft(4.208 Ft / kg) -
Wiberg
Tropical BBQ szósz
Egzotikus gyümölcsös jegyek találkozása a kiadós grillalkotásokkal
3.420 Ft(4.275 Ft / kg)
Tulajdonságok és előnyök
- Mangó és ananász
- Curry-gyömbéres jegyekkel
- Feltétnek is ideális
Leírás
A BBQ stílus és az egzotikus gyümölcsök olyan harmonikus receptúrát alkotnak, amely teljesen új ízt biztosítanak a grillezett ételeket. Az ananász, a mangó és a finom curry-gyömbér jegyek kombinációja a WIBERG Tropical BBQ szószban összetéveszthetetlen.
- Mártáshoz
- Finomításhoz
- Grillezett ételekhez
- Halhoz és tenger gyümölcseihez
| Cikkszám: | XWI-WOW-209535 |
|---|---|
| Tartalom: | 800 g |
| EAN: | 9002540812243 |
| Gyártói szám: | 209535 |
| Márka: | Wiberg |
| Termékjellemzők: | Vegán, Vegetáriánus, Ízfokozó nélkül, Pálmaolaj mentes |
| Tárolási megjegyzés: | Felbontás után hűtve tárolandó és néhány napon belül elfogyasztandó |
Összetevők
ivóvíz, 21 % mangó püré, 7 % ananászlé koncentrátum, nádcukor, cukor, borpárlat ecet, glükóz, módosított keményítő, kristály-natúrsó, fűszer
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 511 / 122 kj / kcal |
| zsír | 0 g |
| ebből telített zsírsavak | 0 g |
| szénhidrát | 29 g |
| ebből cukor | 26 g |
| fehérje | 0 g |
| só | 1,6 g |
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Wiberg Tropical BBQ szósz
Magazinunkból:
From Austria felfedezése:
Újdonságok:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 22.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 5.300 termék