Wiener Zucker Barna cukor, 500 g
Az egzotikus édesítő!
1.510 Ft
(3.020 Ft / kg, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Karamellizált
- Cukornádsziruppal finomítva
- Ideális omlós süteményekhez és mézeskalácsokhoz
Leírás
Krisztálycukor cukorrépából, karamellizálással és cukornádszirup hozzáadásával. Különösen ideális omlós süteményekhez, mézes masszákhoz, mézeskalácsokhoz és csokoládés, diós vagy mákos masszákhoz, mivel a bécsi barna cukor fokozza az összes felhasznált hozzávaló ízét.
| Cikkszám: | XPI-TG-11320 |
|---|---|
| Tartalom: | 500 g |
| EAN: | 9012501000152 |
| Gyártói szám: | 11320 |
| Márka: | Wiener Zucker |
| Termékjellemzők: | Géntechnika-mentes |
| Tartomány: | Bécs |
| Tárolási megjegyzés: | Hűvös és száraz helyen tárolandó |
Összetevők
cukor, cukornádszirup, karamell cukorszirup
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 1545 / 369 kj / kcal |
| zsír | 0 g |
| ebből telített zsírsavak | 0 g |
| szénhidrát | 99 g |
| ebből cukor | 99 g |
| fehérje | 0 g |
| só | 0,05 g |
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | AGRANA Sales & Marketing GmbH, Friedrich-Wilhelm-Raiffeisen-Platz 1, 1020 , Vienna, Ausztria, www.wiener-zucker.at |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Wiener Zucker Barna cukor
5,0 az 5 csillagból
| 5 csillag | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 csillag | | 0 | (0%) |
| 3 csillag | | 0 | (0%) |
| 2 csillag | | 0 | (0%) |
| 1 csillag | | 0 | (0%) |
1 értékelés
- Még nincs vélemény.
Magazinunkból:
From Austria felfedezése:
Újdonságok:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 22.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 5.300 termék