ZAGLER MÜSLIBÄR Bio Tönköly Crunchy, 500 g
Kanálnyi boldogság
3.720 Ft
(7.440 Ft / kg, 18% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Ellenőrzött biológia termelésből
- Bio virágmézzel édesítve
- Egy valódi álom
Leírás
Egy valódi álom, amely egy tökéletes napindító. A legjobb minőségű, teljes kiőrlésű tönkölypehelyből, tönkölylisztből és kókuszreszelékből áll. A megfelelő édességet a bio virágméz biztosítja.
| Cikkszám: | XPI-ZMB-DC500 |
|---|---|
| Tartalom: | 500 g |
| EAN: | 9120009601808 |
| Gyártói szám: | DC500 |
| Márka: | ZAGLER MÜSLIBÄR |
| Termékjellemzők: | BIO |
| Tartomány: | Felső-Ausztria |
| Nyomokban tartalmaz: | A - Glutén |
| Tárolási megjegyzés: | Hűvös és száraz helyen tárolandó |
| íz: | Édes / édeskés |
| Minőségi pecsét és tanúsítvány: | Austria Bio Garantie, EU / nem EU Bio jelölés |
Összetevők
45 % teljes kiőrlésű tönkölypehely[1], nádcukor[1], keményítetlen pálmazsír[1], kókuszdió pehely[1], 6 % puffasztott tönköly[1] (Puffasztott tönköly[1], 30 % méz[1]), 5 % Teljes kiőrlésű tönkölyliszt[1], 3 % virágméz[1], ivóvíz, étkezési só
- ellenőrzött biológiai gazdálkodásból
A - glutént tartalmazó gabonaféléket tartalmaz.
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 2474 / 591 kj / kcal |
| zsír | 48 g |
| ebből telített zsírsavak | 31 g |
| szénhidrát | 22 g |
| ebből cukor | 21 g |
| ballasztanyag | 10 g |
| fehérje | 13 g |
| só | 0,28 g |
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | ZAGLER BIO GmbH, Peter-Rosegger-Weg 12, 5280, Braunau, Ausztria, www.mueslibaer.com |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: ZAGLER MÜSLIBÄR Bio Tönköly Crunchy
Magazinunkból:
From Austria felfedezése:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 22.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 5.350 termék