Zotter Schokoladen Bio Coffee Toffee, 70 g
Mandulás nugáttal bevonva
1.840 Ft
(26.286 Ft / kg, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- A kávé és a karamell keveréke
- Csokoládés élvezet
- Arabica szemes kávéval
Leírás
Egy első osztályú bonbon a karamell és a kávé izgalmas aromáival: finom karamellréteg a mandulás nugáton, kávés csokoládéval bevonva, amely kibontakoztatja az aromáit. A fair kereskedelemben kapható arabica kávészemek Bean-to-Bar kávés csokoládévá alakulnak át.
| Cikkszám: | XPI-ZSM-16370 |
|---|---|
| Tartalom: | 70 g |
| EAN: | 9006403035640 |
| Gyártói szám: | 16370 |
| Márka: | Zotter Schokoladen |
| Termékjellemzők: | Mesterséges színezék nélkül, Mesterséges tartósítószerektől mentes, Ízfokozó nélkül, Mesterséges aromáktól mentes |
| Tartomány: | Stájerország |
| Nyomokban tartalmaz: | A - Glutén, C - Tojás, E - Földimogyoró, H - Diófélék, N - Szezámmag |
| Minőségi pecsét és tanúsítvány: | EU / nem EU Bio jelölés, Fair |
Összetevők
nádcukor[3], kakaóvaj[3], mandula[1], vaj[1], tejszínhab[1], teljes tej por[1], kakaómassza[3], invert cukorszirup[1], teljes nádcukor[3], édes savópor[1], teljes tej[1], sovány tej por[1], őrölt kávé[3], kősó, szójalecitin[2], citromlé koncentrátum[1], kávépor[3], vaníliarúd por[3], citrom gyümölcs por[1] (citromlé koncentrátum[1], kukoricakeményítő[1], cukor[1]), rózsaszirom[1], kardamom[1], fahéj[3]
- ellenőrzött biológiai gazdálkodásból (k.b.L.)
- emulgeálószer / ellenőrzött biológiai gazdálkodásból
- fair trade-ből, a fair trade arány összesen 53% / ellenőrzött biológiai gazdálkodásból
Nyomokban mindenféle diót, földimogyorót, tojást és szezámmagot tartalmazhat.
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 2374 / 567 kj / kcal |
| zsír | 41 g |
| ebből telített zsírsavak | 21 g |
| szénhidrát | 44 g |
| ebből cukor | 41 g |
| fehérje | 6,6 g |
| só | 0,28 g |
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Ausztria, www.zotter.at |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Zotter Schokoladen Bio Coffee Toffee
| 5 csillag | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 csillag | | 0 | (0%) |
| 3 csillag | | 0 | (0%) |
| 2 csillag | | 0 | (0%) |
| 1 csillag | | 0 | (0%) |
1 értékelés
- Még nincs vélemény.
Magazinunkból:
From Austria felfedezése:
Újdonságok:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 22.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 5.300 termék