Zotter Schokoladen Bio The Infusion Étcsokoládé + Citrom, 70 g
Csokoládé citromos bevonattal
2.020 Ft
(28.857 Ft / kg, 27% áfával
-
-
Zotter Schokoladen
Bio the Infusion Étcsokoládé + Maracuja-Narancs
Gyümölcsös kuvertürrel finomítva
2.020 Ft(28.857 Ft / kg) -
Zotter Schokoladen
Bio The Infusion Étcsokoládé + Ribizli
Csokoládé bogyós kuvertürrel
2.020 Ft(28.857 Ft / kg) -
-
Zotter Schokoladen
Bio The Infusion Étcsokoládé + Meggy
Gyümölccsel finomított csokoládé
2.020 Ft(28.857 Ft / kg) -
Zotter Schokoladen
Bio The Infusion Tejcsokoládé + Málna
Málna-kuvertürrel finomítva
2.020 Ft(28.857 Ft / kg)
Tulajdonságok és előnyök
- 60% kakótartalom
- Lágy édesség
- Tiszta csokoládés karakter
Leírás
A 60%-os kakaótartalmú sötét csokoládét citromkovertürrel finomítják. Lágy édességgel, tiszta csokoládés karakterrel kellemesen, lágyan olvad a szájban.
| Cikkszám: | XPI-ZSM-18655 |
|---|---|
| Tartalom: | 70 g |
| EAN: | 9006403065487 |
| Gyártói szám: | 18655 |
| Márka: | Zotter Schokoladen |
| Tartomány: | Stájerország |
| Nyomokban tartalmaz: | A - Glutén, E - Földimogyoró, H - Diófélék, N - Szezámmag |
| Tárolási megjegyzés: | Aromavédetten tárolandó, Hűvös, száraz és fénytől védve tárolandó, Hűvös, száraz és sötét helyen tárolandó |
| íz: | Aromás, Gyümölcsös, Intenzív, Csokoládés, Étcsokoládé, Citromos |
| Minőségi pecsét és tanúsítvány: | EU / nem EU Bio jelölés, Fair |
Összetevők
nádcukor[3], kakaómassza[3], kakaóvaj[3], citrom gyümölcs por[1] (4 % citromlé[2], kukoricakeményítő[1], cukor[1]), sovány tej por[1], szójalecitin[2], vaníliarúd por[1], kősó, 60 % legalább kakaótartalom (étcsokoládéban)
- ellenőrzött biológiai gazdálkodásból
- Koncentrátum / minősített biológiai gazdálkodásból
- fair kereskedelemből, fair kereskedelem-rész összesen: 94% / ellenőrzött biológiai gazdálkodásból
Nyomokban makadámdiót, brazildiót, szezámot, kesudiót, mandulát, pekándiót, pisztáciát, diót, mogyorót és földimogyorót tartalmazhat.
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 2428 / 580 kj / kcal |
| zsír | 40 g |
| ebből telített zsírsavak | 24 g |
| szénhidrát | 47 g |
| ebből cukor | 43 g |
| fehérje | 4,9 g |
| só | 0,05 g |
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Ausztria, www.zotter.at |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Zotter Schokoladen Bio The Infusion Étcsokoládé + Citrom
| 5 csillag | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 csillag | | 0 | (0%) |
| 3 csillag | | 0 | (0%) |
| 2 csillag | | 0 | (0%) |
| 1 csillag | | 0 | (0%) |
1 értékelés
- Még nincs vélemény.
Magazinunkból:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 22.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 5.350 termék