Zotter Schokoladen Édes szünet, 70 g
Mandula és mogyoró-nugát töltettel
1.652 Ft 1.840 Ft -10%
(23.600 Ft / kg, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Karamellizált mandulával
- Kézzel készített
Leírás
Tartson egy rövid szünetet. 50% kakaótartalmú tejcsokoládé, mandula és mogyoró-nugát kombinációja egy ropogós réteg mandulás keksz alatt.
| Cikkszám: | XPI-ZSM-16515 |
|---|---|
| Tartalom: | 70 g |
| EAN: | 9006403053149 |
| Gyártói szám: | 16515 |
| Márka: | Zotter Schokoladen |
| Termékjellemzők: | BIO |
| Tartomány: | Stájerország |
| Nyomokban tartalmaz: | E - Földimogyoró, H - Diófélék, N - Szezámmag |
| Minőségi pecsét és tanúsítvány: | EU / nem EU Bio jelölés, Fair |
Összetevők
nádcukor[1], kakaóvaj[1], mandula[2], kakaómassza[1], teljes tej por[2], mogyoró[2], búzaliszt[2], vaj[2], sovány tej por[2], egész tojás[2], édes savópor[2], teljes nádcukor[1], karamellpor[2] (sovány tej por[2], cukor[2]), szójalecitin[3], kősó, vaníliarúd por[2], kardamom[2], rózsaszirom[2], valódi csillagánizs[2], citrom gyümölcs por[2] (citromlé koncentrátum[2], kukoricakeményítő[2], cukor[2]), fahéj[2], 50 % legalább kakaótartalom (a sötét hegyi tejcsokoládéban)
- fair trade-ből, a fair trade arány összesen 61% / ellenőrzött biológiai gazdálkodásból
- ellenőrzött biológiai gazdálkodásból (k.b.L.)
- emulgeálószer / ellenőrzött biológiai gazdálkodásból
Nyomokban mindenféle diót, földimogyorót és szezámmagot tartalmazhat.
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 2374 / 567 kj / kcal |
| zsír | 40 g |
| ebből telített zsírsavak | 18 g |
| szénhidrát | 44 g |
| ebből cukor | 36 g |
| fehérje | 9,5 g |
| só | 0,22 g |
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Ausztria, www.zotter.at |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Zotter Schokoladen Édes szünet
Magazinunkból:
From Austria felfedezése:
Újdonságok:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 22.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 5.300 termék