Haas Mešanica za peko Hasin, 500 g
Tradicionalna osnova za torte in peciva za začetnike in profesionalce
€ 7,99
(€ 15,98 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- enostavna priprava
- tradicionalen okus kot pri babici
- vsestranska osnova za peciva in torte
Opis
Ta tradicionalna osnova za peciva združuje priljubljen okus iz preteklosti s sodobnim prihrankom časa. Zgodovinski klasik je odličen za začetnike v peki in vse, ki jim primanjkuje časa v kuhinji. Popolnoma uravnotežena mešanica uspe povsem brez predznanja in predstavlja idealen temelj za raznolike kreacije po vašem okusu. S to nezapleteno osnovo bo znan vonj po sveže pečenem pecivu, kot iz babičine kuhinje, zlahka napolnil vsak dom.
| Št. izd.: | XPI-EDH-1006028 |
|---|---|
| Vsebina: | 500 g |
| EAN: | 9055500010449 |
| Št.-Proizvajalca: | 1006028 |
| Znamka: | Haas |
| Zvezna dežela: | Zgornja Avstrija |
| Lahko vsebuje sledi: | A - gluten, F - soja, G - mleko, N - sezamova semena, P - lupine |
| Navodila za shranjevanje: | hranite na hladnem, suhem mestu, ter zaščiteno pred svetlobo |
Sestavine
pšenična moka, sladkor, modificiran škrob, koruzni škrob, Dekstroza, sredstvo za vzhajanje (Difosfat), natrijev karbonat, aroma
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1532 / 366 kj / kcal |
| maščobe | 0,6 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0,2 g |
| ogljikovi hidrati | 82 g |
| od tega sladkor | 44 g |
| beljakovine | 6,5 g |
| Sol | 1 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Ed. Haas Austria GmbH, Eduard-Haas-Straße 25, 4050, Traun, Avstrija, www.weltvonhaas.at |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Haas Mešanica za peko Hasin
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 5.900 izdelkov