Wiberg Red Dhofar fűszerkészítmény, 210 g
Arab módra
17.890 Ft
(85.190 Ft / kg, 27% áfával
-
Wiberg
Egész assam hosszú bors
Kézzel szedett vadtermésből
15.490 Ft(77.450 Ft / kg) -
Wiberg
Egész Bourbon bors
Kézzel szedett Voatsiperifery vadtermésből
34.690 Ft(144.542 Ft / kg) -
Wiberg
Színes alpesi virágkeverék
Kézzel szedett búzavirág Dél-Tirolból
11.290 Ft(940.833 Ft / kg) -
Wiberg
Cuba Nueva fűszerkeverék
Temperamentumos kubai stílusú fűszerkeverék
15.490 Ft(61.960 Ft / kg) -
Wiberg
Nordic Flair fűszerkeverék
Hagyományos ízek az északi konyhából
12.890 Ft(47.741 Ft / kg) -
Wiberg
Red Dhofar fűszerkészítmény
Arab módra
17.890 Ft(85.190 Ft / kg) -
Wiberg
Egész szecsuáni bors
A nepáli Khumbu régióból
20.690 Ft(188.091 Ft / kg) -
Wiberg
Egész tasmán hegyi bors
Exkluzív fajta hihetetlen aromákkal
46.390 Ft(231.950 Ft / kg) -
Wiberg
Tahiti vanília, 6 hüvely
A fűszerek királynője
38.290 Ft(797.708 Ft / kg) -
Wiberg
Golden BBQ fűszerkeverék
Különleges keverék füstölt nádcukorral
18.790 Ft(58.719 Ft / kg)
Tulajdonságok és előnyök
- Sáfránnyal és sumac bogyóval
- Csípősség a chili által
- Titokzatos és egyedülálló
Leírás
A Red Dhofar, a titokzatos vörös fűszerkompozíció páratlan illatot ígér. A sáfrány és a sumac bogyó találkozása a chili fűszerességével és a citrom savasságával.
- Rizs- és gabonaételekhez
- Baromfihoz
- Halhoz és kagylókhoz
- Vegetáriánus és vegán ételekhez
- Csokoládéhoz
| Cikkszám: | XPI-WB-200363 |
|---|---|
| Tartalom: | 210 g |
| EAN: | 9002540810324 |
| Gyártói szám: | 200363 |
| Márka: | Wiberg |
Összetevők
chilli, brazil bors, 13 % sumach, nádcukor, mák, paprika, fokhagyma, színező növényi kivonatok (retek, alma, fekete ribizli), almarost, koriander, kardamom, citromlé por, 0,6 % sáfrány, fekete bors, édeskömény, római kömény, fűszerolaj, só
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 1591 / 380 kj / kcal |
| zsír | 12 g |
| ebből telített zsírsavak | 1,6 g |
| szénhidrát | 52 g |
| ebből cukor | 21 g |
| fehérje | 9,8 g |
| só | 1,8 g |
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | WIBERG NovaTaste, Adolf.Schemel-Str. 9, 5020, Salzburg, Ausztria, www.wiberg.eu/de |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Wiberg Red Dhofar fűszerkészítmény
Magazinunkból:
From Austria felfedezése:
Újdonságok:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 22.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 5.300 termék