Wiberg Színes alpesi virágkeverék, 12 g
Kézzel szedett búzavirág Dél-Tirolból
11.290 Ft
(940.833 Ft / kg, 27% áfával
-
Wiberg
Egész assam hosszú bors
Kézzel szedett vadtermésből
15.490 Ft(77.450 Ft / kg) -
Wiberg
Egész Bourbon bors
Kézzel szedett Voatsiperifery vadtermésből
34.690 Ft(144.542 Ft / kg) -
Wiberg
Színes alpesi virágkeverék
Kézzel szedett búzavirág Dél-Tirolból
11.290 Ft(940.833 Ft / kg) -
Wiberg
Cuba Nueva fűszerkeverék
Temperamentumos kubai stílusú fűszerkeverék
15.490 Ft(61.960 Ft / kg) -
Wiberg
Nordic Flair fűszerkeverék
Hagyományos ízek az északi konyhából
12.890 Ft(47.741 Ft / kg) -
Wiberg
Red Dhofar fűszerkészítmény
Arab módra
17.890 Ft(85.190 Ft / kg) -
Wiberg
Egész szecsuáni bors
A nepáli Khumbu régióból
20.690 Ft(188.091 Ft / kg) -
Wiberg
Egész tasmán hegyi bors
Exkluzív fajta hihetetlen aromákkal
46.390 Ft(231.950 Ft / kg) -
Wiberg
Tahiti vanília, 6 hüvely
A fűszerek királynője
38.290 Ft(797.708 Ft / kg) -
Wiberg
Golden BBQ fűszerkeverék
Különleges keverék füstölt nádcukorral
18.790 Ft(58.719 Ft / kg)
Tulajdonságok és előnyök
- 5 különböző virágszín
- Kis családi vállalkozásból
- Pikáns és édes ételekhez
Leírás
Mindegy, hogy édes vagy pikáns ételeknek szeretne egy kis színt adni – a színes alpesi virágkeverék nem csak jól néz ki, de ízben is lenyűgöz finom mézes jegyeivel. A természetes búzavirágok egy dél-tiroli családi vállalkozásból származnak, gondosan termesztik, és kézzel szüretelik és válogatják. A gondos kézi munka meglátszik a megőrzött virágformában és a virágok erőteljes színeiben. 5 szín találkozik a WIBERG alpesi virágkeverékében. Az élénk fehértől a finom rózsaszínig és a mély liláig a tónusok szemet gyönyörködtetőek a tányéron.
- Pikáns és édes ételek finomításához és díszítéséhez
| Cikkszám: | XPI-WB-308348 |
|---|---|
| Tartalom: | 12 g |
| EAN: | 9002540101217 |
| Gyártói szám: | 308348 |
| Márka: | Wiberg |
| Termékjellemzők: | Vegán, Vegetáriánus |
| Tárolási megjegyzés: | Szárazon tárolandó |
Összetevők
búzavirág szirom
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 0 / 0 kj / kcal |
| zsír | 0 g |
| ebből telített zsírsavak | 0 g |
| szénhidrát | 0 g |
| ebből cukor | 0 g |
| fehérje | 0 g |
| só | 0 g |
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | WIBERG NovaTaste, Adolf.Schemel-Str. 9, 5020, Salzburg, Ausztria, www.wiberg.eu/de |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Wiberg Színes alpesi virágkeverék
Magazinunkból:
From Austria felfedezése:
Újdonságok:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 22.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 5.300 termék