Wiberg Tahiti vanília, 6 hüvely, 48 g
A fűszerek királynője
38.290 Ft
(797.708 Ft / kg, 27% áfával
-
Wiberg
Egész assam hosszú bors
Kézzel szedett vadtermésből
15.490 Ft(77.450 Ft / kg) -
Wiberg
Egész Bourbon bors
Kézzel szedett Voatsiperifery vadtermésből
34.690 Ft(144.542 Ft / kg) -
Wiberg
Színes alpesi virágkeverék
Kézzel szedett búzavirág Dél-Tirolból
11.290 Ft(940.833 Ft / kg) -
Wiberg
Cuba Nueva fűszerkeverék
Temperamentumos kubai stílusú fűszerkeverék
15.490 Ft(61.960 Ft / kg) -
Wiberg
Nordic Flair fűszerkeverék
Hagyományos ízek az északi konyhából
12.890 Ft(47.741 Ft / kg) -
Wiberg
Red Dhofar fűszerkészítmény
Arab módra
17.890 Ft(85.190 Ft / kg) -
Wiberg
Egész szecsuáni bors
A nepáli Khumbu régióból
20.690 Ft(188.091 Ft / kg) -
Wiberg
Egész tasmán hegyi bors
Exkluzív fajta hihetetlen aromákkal
46.390 Ft(231.950 Ft / kg) -
Wiberg
Tahiti vanília, 6 hüvely
A fűszerek királynője
38.290 Ft(797.708 Ft / kg) -
Wiberg
Golden BBQ fűszerkeverék
Különleges keverék füstölt nádcukorral
18.790 Ft(58.719 Ft / kg)
Tulajdonságok és előnyök
- Gondosan termesztett és válogatott
- Hónapokig tartó fermentáció
- Kivételes aromák
Leírás
A vaníliát a fűszerek királynőjeként tartják számon, és a maga nemében az egyik legértékesebb. Népszerű és jól ismert a desszertekben, de a kísérletezni szerető szakácsok számára is tökéletes. Például chilivel, kardamommal, szegfűszeggel vagy borssal kombinálva is megállja a helyét különböző hús- és halfajták mellett. A WIBERG Tahiti vaníliáját gondosan termesztik, kézzel szedik és hónapokig fermentálják, hogy teljes és rendkívüli aromáit teljesen kibontagozhassa.
- Édes ételekhez és gyümölcskompozíciókhoz
- Halakhoz és kagylókhoz
- Baromfi-, marha- és vadételekhez
| Cikkszám: | XPI-WB-251949 |
|---|---|
| Tartalom: | 48 g |
| EAN: | 9002540815947 |
| Gyártói szám: | 251949 |
| Márka: | Wiberg |
| Tárolási megjegyzés: | Szárazon tárolandó |
Összetevők
vanília
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 1139 / 272 kj / kcal |
| zsír | 3,2 g |
| ebből telített zsírsavak | 0,9 g |
| szénhidrát | 56 g |
| ebből cukor | 55 g |
| fehérje | 3,9 g |
| só | 0,08 g |
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | WIBERG NovaTaste, Adolf.Schemel-Str. 9, 5020, Salzburg, Ausztria, www.wiberg.eu/de |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Wiberg Tahiti vanília, 6 hüvely
Magazinunkból:
From Austria felfedezése:
Újdonságok:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 22.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 5.300 termék