Wiener Zucker Kandiscukor barna, 500 g
Nagy cukorkristályok
1.380 Ft
(2.760 Ft / kg, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Karamellizált
- Ideális forró italokhoz
- Ízletes sütési hozzávalóként süteményekhez és kekszekhez
Leírás
A különösen nagy cukorkristályokat egy összetett folyamat során, koncentrált cukoroldatból, lassú kristályosítással nyerik ki, valamint fehér testvéréhez hasonlóan jönnek létre. Sárgás-barna színe a cukoroldat karamellizálásával érhető el. A barna kandiscukor jellegzetes aromát kölcsönöz az erőteljes teafajták, forralt borok és a puncsok számára.
| Cikkszám: | XPI-TG-472431 |
|---|---|
| Tartalom: | 500 g |
| EAN: | 9012501001678 |
| Gyártói szám: | 472431 |
| Márka: | Wiener Zucker |
| Tartomány: | Bécs |
| Tárolási megjegyzés: | Hűvös és száraz helyen tárolandó |
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 1662 / 397 kj / kcal |
| zsír | 0 g |
| ebből telített zsírsavak | 0 g |
| szénhidrát | 99,3 g |
| ebből cukor | 99,3 g |
| fehérje | 0 g |
| só | 0 g |
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | AGRANA Sales & Marketing GmbH, Friedrich-Wilhelm-Raiffeisen-Platz 1, 1020 , Vienna, Ausztria, www.wiener-zucker.at |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Wiener Zucker Kandiscukor barna
Magazinunkból:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 22.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 5.350 termék