Haas Jabolčni hren, 185 g
Sadni jabolčni hren in ostrina iz tube
€ 3,99
(€ 21,57 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- visok delež jabolk
- z začinjenim hrenom
- naredi meso za poseben užitek
Ustrezni izdelki
Opis
Jabolčni hren znamke Haas prepriča s priljubljeno sestavo iz svežih jabolk in hrena. Kot prvi jabolčni hren v priročni tubi spremeni kuhano meso v prav poseben kulinarični užitek za vsak dan.
| Št. izd.: | XPI-EDH-10062175 |
|---|---|
| Vsebina: | 185 g |
| EAN: | 9055500621768 |
| Št.-Proizvajalca: | 10062175 |
| Znamka: | Haas |
| Zvezna dežela: | Zgornja Avstrija |
| Lahko vsebuje sledi: | G - mleko, M - gorčica |
| Navodila za shranjevanje: | hranite na hladnem, suhem mestu, ter zaščiteno pred svetlobo |
Sestavine
66 % jabolko, 20 % nariban hren, AQUA, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, vinski žgani kis, sirotka v prahu, gostilo (Guar gumi moka, Xanthan), sredstvo za uravnavanje kislosti (citronska kislina), antioksidanti (Natrijev meta-bisulfat), askorbinska kislina, sladilo (Saharin)
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 385 / 92 kj / kcal |
| maščobe | 3,3 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0,3 g |
| ogljikovi hidrati | 11 g |
| od tega sladkor | 9,5 g |
| beljakovine | 1,9 g |
| Sol | 0,05 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Ed. Haas Austria GmbH, Eduard-Haas-Straße 25, 4050, Traun, Avstrija, www.weltvonhaas.at |
|---|
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Haas Jabolčni hren
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 5.900 izdelkov