Wiberg Golden BBQ fűszerkeverék, 320 g
Különleges keverék füstölt nádcukorral
18.790 Ft
(58.719 Ft / kg, 27% áfával
-
Wiberg
Egész assam hosszú bors
Kézzel szedett vadtermésből
15.490 Ft(77.450 Ft / kg) -
Wiberg
Egész Bourbon bors
Kézzel szedett Voatsiperifery vadtermésből
34.690 Ft(144.542 Ft / kg) -
Wiberg
Színes alpesi virágkeverék
Kézzel szedett búzavirág Dél-Tirolból
11.290 Ft(940.833 Ft / kg) -
Wiberg
Cuba Nueva fűszerkeverék
Temperamentumos kubai stílusú fűszerkeverék
15.490 Ft(61.960 Ft / kg) -
Wiberg
Nordic Flair fűszerkeverék
Hagyományos ízek az északi konyhából
12.890 Ft(47.741 Ft / kg) -
Wiberg
Red Dhofar fűszerkészítmény
Arab módra
17.890 Ft(85.190 Ft / kg) -
Wiberg
Egész szecsuáni bors
A nepáli Khumbu régióból
20.690 Ft(188.091 Ft / kg) -
Wiberg
Egész tasmán hegyi bors
Exkluzív fajta hihetetlen aromákkal
46.390 Ft(231.950 Ft / kg) -
Wiberg
Tahiti vanília, 6 hüvely
A fűszerek királynője
38.290 Ft(797.708 Ft / kg) -
Wiberg
Golden BBQ fűszerkeverék
Különleges keverék füstölt nádcukorral
18.790 Ft(58.719 Ft / kg)
Tulajdonságok és előnyök
- Enyhén aromás
- Egy csipetnyi vaníliával
- Tiszta természetesség
Leírás
A WIBERG Golden BBQ fűszerkeveréke garantáltan szokatlan grillezést biztosít. Még soha nem tapasztalt ízek. Finom tengeri só, füstölt nádcukorral és egy kis vaníliával kombinálva. Ideális új grillezéshez és főzéshez.
- Minden kiadós ételhez, ahol a füst és a vanília finom árnyalata kívánatos
| Cikkszám: | XPI-WB-287578 |
|---|---|
| Tartalom: | 320 g |
| EAN: | 9002540818467 |
| Gyártói szám: | 287578 |
| Márka: | Wiberg |
| Termékjellemzők: | Vegán, Vegetáriánus, Ízfokozó nélkül |
| Tárolási megjegyzés: | Hűvös, száraz és fénytől védve tárolandó |
Összetevők
tengeri só, hagyma, fokhagyma, 12 % füstölt nyers nádcukor (nyers nádcukor, füst), paradicsompehely, paprika, fűszer, Guajillo chili, cukor, 0,01 % Bourbon vanília kivonat
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 925 / 221 kj / kcal |
| zsír | 1,4 g |
| ebből telített zsírsavak | 0,1 g |
| szénhidrát | 43 g |
| ebből cukor | 21 g |
| fehérje | 6,4 g |
| só | 36,6 g |
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | WIBERG NovaTaste, Adolf.Schemel-Str. 9, 5020, Salzburg, Ausztria, www.wiberg.eu/de |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Wiberg Golden BBQ fűszerkeverék
Magazinunkból:
From Austria felfedezése:
Újdonságok:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 22.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 5.300 termék